Najlepsze dla młodzieży!

Każdy nastolatek doskonale wie jak chce spędzić wakacje i czego od nich oczekuje. Musi być basen – najlepiej z wypasionymi zjeżdżalniami, boiska sportowe, no i oczywiście dyskoteka. Ważne jest też, aby byli tam jacyś rówieśnicy, z którymi można spędzać czas. Bo nie oszukujmy się, leżenie z rodzicami na plaży, kompletnie jest nie do przyjęcia. I tu na ratunek nastolatkom i rodzicom przychodzi program CampingForyou!, dzięki któremu młodzież na kempingu spędza czas w gronie rówieśników. I jeszcze jeden ważne element: wifi. Prawie na każdym kempingu dostępne jest wifi, więc można być na bieżąco z miediami społecznościowymi.

Poniżej przedstawiamy 10 wybranych kempingów, które są odpowiednie na wypoczynek z nastolatkami, które oferują udogodnienia dzięki którym młodzieńcze serca biją szybciej.


Kemping Mar Estang

Francja – Langwedocja-Roussillon
Przez niewielki tunel dotrzesz z kempingu na plażę. Idealną na spędzenie leniwego dnia ze znajomymi. Wolisz basen? Oczywiście też go tu znajdziesz! A wieczorem możesz poruszać biodrami w dyskotece.

Kemping Park Albatros

Włochy - Toskania
Obecnie jeden z ulubionych kempingów Vacansoleil. Naprawdę wspaniałe atrakcje i wiele uwagi poświęcanej dzieciom w każdym wieku, od rana do wieczora. Plaża 800 m od kempingu.