Wypoczynek w górach

Co przemawia do wyobraźni bardziej niż kempingowe wakacje w górach? Wyprawy pośród dzikiej przyrody. Rowerowe lub piesze. Ale ważny jest też, oczywiście, wypoczynek i relaks, jesteście przecież na urlopie. Z całą pewnością zrelaksujesz się dzięki udogodnieniom oferowanym przez najlepsze kempingi, które tu wybraliśmy.

Zacznij marzyć o urlopie przeglądając 10 najpięknieszych kempingów w górach.


Bella Austria

Austria - Styria
Urocze miejsce wakacyjne 800 m n.p.m. w dolinie Katsch nieopodal tutejszej wioski. Czyste górskie powietrze i relaksujący klimat. Kemping dla poszukujących wypoczynku oraz młodych rodzin.

Manor Farm 1

Szwajcaria - Oberland Berneński
POLECAMY: Idealne położenie nad jeziorem Thunder, blisko Interlaken. Świetnie utrzymany kemping, sporty wodne i tereny do opalania. Wybierzcie się na spacer po górach i odwiedźcie Bern.

Am Waldbad

Austria - Karyntia
Wspaniały kemping w poludniowych Alpach m.in. z przyjemnym kompleksem basenów ze zjeżdżalnią i wirem wodnym.

Santa Monica

Szwajcaria - Wallis
Przyjemny kemping rodzinny, doskonałe udogodnienia i dużo uwagi poświęcanej dzieciom. Obok kempingu znajduje się kolejka linowa, która zabierze Was w wyższe partie gór.

Le Malazéou

Francja - Ariege
Doskonale położony kemping nad rzeką Ariere, tuż przy Ax-les-Thermes, który oferuje wiele możliwości wielbicielom górskich krajobrazów. Znajdziecie tu basen, saunę oraz bogaty program animacji.

Pyrénévasion

Francja - Pireneje
Niewielki kemping położony w pięknym rejonie zachęcającym do górskich spacerów. Kemping czynny w lecie i w zimie (15 minut jazdy samochodem od stoków narciarskich Luz-Ardiden).

Domaine du Verdon

Francja - Prowansja
Piękne krajobrazy, wspaniały klimat i wycieczka do Gorges du Verdon lub nad śródziemnomorskie plaże. Zapraszamy na przyjemny kemping z rozrywką dla każdego.

Warsberg

Niemcy - Eifel
Doskonale położony i świetnie zarządzany kemping z cudownym widokiem. Długa lista atrakcji, a wśród nich kolejka linowa, którą zajedziecie do centrum Saarburga.

Gulperberg Panorama

Holandia - Limburgia
Na wzgórzu ponad wioską Gulpen, z cudownym widokiem na Limburg. Przyjazny, czarujący kemping rodzinny. Wybierzcie się do Maastricht i zamówcie drinka na tarasie restauracji.