Najchętniej odwiedzane kempingi

Vacansoleil specjalizuje się w wypoczynku na kempingach. Oznacza to, że jesteśmy ekspertami w wynajdowaniu najlepszych i najpiękniejszych kempingów. Chcesz wiedzieć które kempingi cieszą się największym zainteresowaniem? Poniżej przedstawiamy zestawienie najchętniej rezerwowanych kempingów.

Sprawdź dlaczego właśnie te kempingi wyróżniają się i daj się zainspirować!


Park Albatros

Włochy - Toskania
Obecnie jeden z ulubionych kempingów Vacansoleil. Naprawdę wspaniałe atrakcje i wiele uwagi poświęcanej dzieciom w każdym wieku, od rana do wieczora. Plaża 800 m od kempingu.

Fabulous

Włochy - Rzym/Lazio
Idealne połączenie, luksusowe udogodnienia na kempingu (baseny, restauracje, rozrywka) i jedno z najpiękniejszych miast na świecie w zasięgu ręki. Odkryjcie Rzym z Fabulous.

Terme Catez

Słowenia - Słowenia
Kemping pełen atrakcji. Nie znajdziecie drugiego takiego parku wodnego. Dzieci (zwłaszcza nastolatki) będą go wspominać tygodniami, tak jak rodzice luksusowy wypoczynek.

Iris Parc Le Chêne Gris

Francja - Paryż/Disneyland
Wskakujesz do pociągu i już jesteś w centrum Paryża. Jedyne 20km. od Disneyland'u. Idealny na weekendowy wypad lub krótkie wakacje z dziećmi.

Solaris

Chorwacja - Dalmacja
Wspaniały kemping położony na lagunie. Jest to część luksusowego kompleksu, którego atrakcje są do dyspozycji gości kempingu. Morze, plaża, centrum wellness, restauracje i mnóstwo sportów.

Bi village

Chorwacja - Istria
Blisko Puli ze słynnym rzymskim amfiteatrem, gdzie obecnie odbywają się koncerty. Rodzinny kemping z ładnymi basenami. Niedaleko stąd do malowniczej Fazany.

Norcenni Girasole Club

Włochy - Toskania
Piękny ośrodek dla miłośników wypoczynku jak i zabawy. Śliczny basen, wiele możliwości uprawiania sportów i restauracje. Najwyższej klasy kemping z szeroką ofertą rozrywek.

Lanterna

Chorwacja - Istria
Duży, sprawiający ogromne wrażenie kemping. Podczas spaceru z kempingu do plaży można zobaczyć wiele interesujących miejsc w Porecu i Rovinj.