900x170-top10-aquaparks.jpg

15 KEMPINGÓW Z NAJLEPSZYMI ATRAKCJAMI WODNYMI

Jeśli planujesz wakacyjny wypoczynek z dziećmi, bardzo ważnym kryterium w doborze miejsca powinny być atrakcje wodne. Specjalnie dla Ciebie wyselekcjonowaliśmy najlepsze kempingi oferujące aqua parki lub świetne baseny i zjeżdżalnie wodne. Z pewnością znajdziesz tu gotowy pomysł na udany wypoczynek z dziećmi.


Kemping-Zaton-14.jpg

Zaton Holiday Resort / Dalmacja / Chorwacja

Kemping ten zapewnia relaks na najwyższym poziomie w nowym aqua parku. W strefie dla starszych, oprócz basenów, znajduje się spa z hydromasażami i biczami wodnymi. W strefie dla najmłodszych jest kilka placów zabaw z licznymi wodnymi konstrukcjami. Dzieci to pokochają!

Terme-Catez.jpg

Terme Catez / Słowenia

Baseny na tym kempingu wypełniają wody termalne, które przez cały rok zapewniają przyjemną temperaturę. W strefie odkrytej jest dosłownie wszystko: mnóstwo zjeżdżalni wodnych, leniwe rzeki, brodziki, strefy relaksu dla dorosłych.... W strefie krytej zaś czeka na Was jeszcze więcej atrakcji – sztuczne fale, statek pirackie i kolejne zjeżdżalnie!

spiaggia-e-mare.jpg

Spiaggia e Mare / Riwiera Adriatycka / Włochy

Morze i cudowna, piaszczysta plaża, a do tego fantastyczny park wodny. Zjeżdżalnie wodne z pewnością przypadną do gustu odrobinę starszym dzieciom oraz ich rodzicom. W strefie dla najmłodszych jest ogromny statek piracki z wysokim masztem. Mimo tego, że kemping jest dość kameralny, pod względem atrakcji może równać się z najlepszymi kempingami na Riwierze Adriatyckiej.

Les-Mediterranees.jpg

Les Mediterrannees Beach Garden / Langwedocja-Roussillon / Francja

Ten doskonale zorganizowany kemping podzielony jest na trzy części: dla dzieci, dla nastolatków oraz dla dorosłych. W strefie dla najmłodszych jest zjeżdżalnia wodna, plac zabaw i brodzik. W części dla nastolatków znajdziecie wysokie zjeżdżalnie wodne i basen. Strefa dla dorosłych zaś oferuje baseny pływackie.

Solaris.jpg

Solaris / Dalmacja / Chorwacja

Ten dalmacki kemping oferuje jeden z najlepszych aqua parków w Chorwacji. W strefie dla najmłodszych znajduje się wodny plac zabaw, przystosowane dla najmłodszych zjeżdżalnie wodne i płytkie baseny. Dla dorosłych należy się chwila relaksu w jazcuzzi lub leżakowanie na wielkim kole płynącym po 200-metrowej leniwej rzece.

Pra-Delle-Torri.jpg

Pra delle Torri / Riwiera Adriatycka / Włochy

Na powierzchni 34 000 m2 znajdziecie kilka basenów (w tym olimpijskie), zjeżdżalnie wodne, wyspę piratów, hydromasaże... Można by wymieniać i wymieniać! Zabawa, relaks i odprężenie są tu gwarantowane. Uwaga! Już od połowy maja woda w basenach jest ogrzewana.

Lanterna.jpg

Resort Lanterna / Istria / Chorwacja

Ogromny resort posiada aż kilka basenów. Na tarasie z widokiem na morze znajdują się baseny z wodnym placem zabaw. Oprócz tego jest tu basen z hydromasażem. W kolejnej strefie, znajdującej się w głębi kempingu królują dzieci – to dla nich przygotowano olbrzymi statek piracki i zjeżdżalnie wodne!

Norcenni-girasole-Club.jpg

Norcenni Girasole Club / Toskania / Włochy

Ośrodek podzielony jest na dwie części: w każdej z nich znajdziecie wspaniałe baseny ze zjeżdżalniami wodnymi i wysepkami. Na najmłodsze dzieci czeka basen ze specjalną miękką nawierzchnią i wodnym placem zabaw. Od rana do wieczora na terenie basenów działa zespół animatorów organizujących zabawy dla dzieci.

Esterel.jpg

Esterel / Lazurowe Wybrzeże / Francja

Ilość atrakcji wodnych na tym kempingu jest ogromna, a największą z nich jest stylizowany na dżunglę park wodny dla najmłodszych. Ponadto znajduje się tu 5 basenów, z czego część jest ogrzewana. Nadal uważasz , że to za mało? Zapraszamy zatem na zjeżdżalnie wodne – jest tu ich aż osiem do wyboru!

Park-Albatros-63.jpg

Park Albatros / Toskania / Włochy

Główną atrakcją tego kempingu są wodne atrakcje: możecie korzystać z dwóch  basenów pływackich, a dla małych dzieci przygotowano trzy ogromne płytkie laguny ze specjalną antypoślizgową powierzchnią.  Oprócz tego można szaleć na zjeżdżalniach, górkach i wysepkach.

Les-Tournels.jpg

Les Tournels / Lazurowe Wybrzeże / Francja

Na jednym ze wzgórz, nieopodal St-Tropez znajduje się kemping z rajskim parkiem wodnym. Znajdują się tu baseny (w tym również kryty), brodzik dla dzieci, pięć zjeżdżalni wodnych, strefa spa, wodne place zabaw, rwąca rzeka... Cały kompleks zdobią tropikalne palmy.

Altomincio-Family-Park.jpg

Altomincio Family Park / Jezioro Garda / Włochy

Znajdziecie tu odlotowe zjeżdżalnie wodne, baseny z antypoślizgowym podłożem (co zapewnia bezpieczeństwo szczególnie najmłodszym), wysepki i fontanny... Dookoła basenu ustawionych jest mnóstwo leżaków, a wielbiciele włoskiej kawy mogą przysiąść w kawiarni z widokiem na basen.

La-Torre-del-Sol.jpg

La Torre del Sol / Costa Dorada / Hiszpania

Kemping ten urządzony jest w tropikalnym stylu – strefę basenową otaczają wysokie palmy. Znajdują się tu dwa duże baseny oraz brodzik dla najmłodszych. Oprócz tego dla dorosłych przygotowano olbrzymie jacuzzi – jedno z największych w Europie! Jest tu również kryta strefa spa z łaźnią turecką.

polari.jpg

Polari / Istria / Chorwacja

To prawdziwy dziecięcy raj z ogromną ilością atrakcji wodnych. Znajdziecie tu wodne place zabaw, zjeżdżalnie wodne (w tym jedna wprost do morza), brodziki dla dzieci. Wybrane zakwaterowania na kempingu posiadają również prywatne baseny, na których jest zdecydowanie spokojniej niż w centralnej strefie kempingu.

Mar-Estang.jpg

Mar Estang / Langwedocja - Roussillon / Francja

Na strefę atrakcji wodnych składają się: basen kryty z ogrzewaną wodą, dwa zwykłe baseny, trzy zjeżdżalnie wodne, dwa jacuzzi oraz dwa brodziki dla dzieci. Jedna ze zjeżdżalni to atrakcja dla odważnych – jest bardzo wysoka, a z jej szczytu rozpościera się niesamowity widok na całą okolicę.