900x170-top10-aquaparks.jpg

Najpiękniejsze parki wodne

Wypoczynek na kempingu z własnym parkiem wodnym to rozwiązanie idealne. Wszystko na miejscu. Można szaleć na zjeżdżalniach, chlapać, pływać i nurkować. Każdego dnia. Oczywiście znajdą się tu oddzielne, bezpieczne brodziki dla najmłodszych dzieci, tak aby i maluchy miały możliwość poszaleć w wodzie.

W poniższym zestawieniu umieściliśmy kempingi z pięknymi i dużymi parkami wodnymi. Wakacje na jednym z tych kempingów będą prawdziwym wodnym festiwalem.

Sprawdź wszystkie nasze kempingi z atrakcjami wodnymi. 


Terme Catez

363x150-01-termecatez.jpg

Słowenia - Catez ob Savi
Kemping pełen atrakcji. Nie znajdziecie drugiego takiego parku wodnego. Dzieci (zwłaszcza nastolatki) będą go wspominać tygodniami, tak jak rodzice luksusowy wypoczynek. 

Les Méditerrannées Beach Club

363x150-02-mediterrannees.jpg

Francja - Langwedocja-Roussillon
Dwa najwyższej klasy kempingi podzielone drogą, blisko miejscowości Marseillan-Plage. Atrakcyjny raj wodny, wspaniała piaszczysta plaża i szeroka oferta rozrywek dla gości w każdym wieku.

Isamar

363x150-03-isamar.jpg

Włochy - Riwiera Adriatycka
Dużo, bardzo dużo zabaw wodnych i innych atrakcji, a wśród nich nawet szkółka jazdy konnej. Promem można się udać do Wenecji, bądź równie pięknej Chioggii.

Les Mouettes

363x150-04-lesmouettes.jpg

Francja - Bretania
Jedno z najpiękniejszych miejsc rejonu Bretanii. Warto zobaczyć stare miasteczka i piękne plaże. O ile uda się Wam wyciągnąć dzieci z kompleksu basenów na kempingu.

La Torre del Sol

top10-zwembaden.jpg

Hiszpania - Costa Dorada
Fantastyczne miejsce w jednym z najpiękniejszych regionów Costa Dorada. Wybór jest trudny: piękna plaża, czy atrakcyjny basen z jacuzzi... Hitem jest duża dyskoteka.

Union Lido

363x150-06-unionlido.jpg

Włochy - Riwiera Adriatycka
Duży, wielokrotnie nagradzany kemping. Mnóstwo atrakcji. Plaża, rozrywka, duży park wodny i prywatne centrum sportowe. Najwyższej klasy kemping w pobliżu Wenecji.

Domaine de Chalain

363x150-07-domaine-de-chalain.jpg

Francja - Jura
Pięknie usytuowane miejsce nad brzegami jeziora Chalain. Wszelkiego rodzaju zabawy wodne w jeziorze i rozrywka na kempingu, dla nastolatków dyskoteka.

Solaris

363x150-topselectie-8.jpg

Chorwacja - Dalmacja
Wspaniały kemping położony na lagunie. Jest to część luksusowego kompleksu, którego atrakcje są do dyspozycji gości kempingu. Morze, plaża, centrum wellness, restauracje i mnóstwo sportów.

Bella Italia

363x150-09-bellaitalia.jpg

Włochy - Jezioro Garda
Rozległy kemping z wieloma luksusowymi udogodnieniami, wśród nich baseny, jacuzzi i zjeżdżalnie. W pobliżu znajdują się Sirmione i Gardaland oraz Verona - miasto oper. 

Domaine de la Dragonnière

363x150-10-dragonniere.jpg

Francja - Langwedocja-Roussillon
Wybierzcie przygodę w sercu Langwedocji z szeroką ofertą zajęć na świeżym powietrzu na Domaine de la Dragonnière. Kliknij tutaj, aby zobaczyć cały program, m.in. nurkowanie, gokarty, kolarstwo i inne...