900x170-bestgeboekt.jpg

Najlepsze kempingi sezonu 2018

Oto ranking najlepszych kempingów w naszej ofercie. Każdy Klient wracający z wakacji w minionym sezonie mógł ocenić swój pobyt na kempingu w skali od 1 do 10. Szczegółowej ocenie podlegały zakwaterowania, baseny, animacje, place zabaw, restauracje oraz ogólna kondycja kempingu i sanitariaty.  

Oto lista TOP 30 kempingów z największą ilością  punktów przyznanych przez naszych Gości – zainspiruj się i znajdź najlepszy kemping na wakacje 2019!

kempingi ,
kempingi
kempingi w
kempingi we wszystkich krajach, wszystkich regionach
Kryteria wyszukiwania:
do dni, (+/-)
* Podane ceny to ceny obowiązujące aktualnie. Mogą one ulec zmianie w późniejszym terminie. Gwarancję ceny zapewni rezerwacja. Wtedy cena nie będzie poddawana późniejszym zmianom. Ewentualne obowiązujące rabaty oraz/lub promocja „bezpłatne noclegi” są uwzględnione w cenie. Koszty dodatkowe to opłata rezerwacyjna (149 zł) oraz potencjalne opłaty lokalne, jak opłata klimatyczna. Ceny podane za parcele to ceny obejmujące 2 osoby dorosłe (także w przypadku wskazania większej ilości osób). Cena ostateczna zależna jest od wieku uczestników wyjazdu i pojawi się w zakładce Podgląd Rezerwacji po podaniu wszystkich dat urodzenia.