Wybór 20 spektakularnych zjeżdżalni

Kemping bez atrakcji wodnych to jak chleb bez masła. Z tego właśnie powodu (prawie) wszystkie kempingi w ofercie Vacansoleil mają basen z oddzielnym brodzikiem dla dzieci. Ale atrakcje wodne powinny być naprawdę atrakcyjne – powinny wzbudzać emocje i dostarczać radość. Dlatego też prezentujemy wybór kempingów z najbardziej spektakularnymi zjeżdżalniami. Od prostych, prawie stromych po spiralne. Im wyższe i szybsze tym lepsze.

Poza szaleństwami wodnymi można też po prostu popływać. Zazwyczaj zjeżdżalnie i baseny są oddzielone, więc każdy może wybrać swój własny sposób wodnej rekreacji!

Sprawdź wszystkie nasze kempingi z atrakcjami wodnymi.

Kemping Le Pommier

Francja - Ardeche
Wspaniały park wodny z trzema różnymi basenami i niesamowitymi zjeżdżalniami o nazwach jak Anaconda, Super Anaconda czy Viper. Wasza rodzina tego nie zapomni!

Kemping La Sirène

Francja - Langwedocja-Roussillon
Nowy aquapark w La Sirène to jeden z największych i najpiękniejszych parków wodnych w Europie. Pomyślcie tylko o 10 000 m² atrakcji wodnych a wśród nich gigantycznych zjeżdżalniach. 

Kemping Altomincio Family Park

Włochy - Jezioro Garda
Baseny typu laguna i zjeżdżalnie w aquaparku otoczonym zielenią parku przyrody Mincio, czyż nie brzmi to dobrze? Każdy znajdzie tu coś dla siebie: szybkie zjeżdżalnie dla starszych i odważnych i łagodne dla najmłodszych.

Kemping Domaine des Ormes

Francja - Bretania
Kilka zjeżdżalni wodnych w basenach zewnętrznych jak i w części krytej. Wybierasz szybkość czy wysokość? Wolisz płynąć z nurtem rwącej rzeki czy relaksować się w basenie typu laguna? Wybór należy do Ciebie!

Kemping Terme Catez

Słowenia - Słowenia
Terme Catez to wielki wodny raj. Co myślicie o całkiem czarnej zjeżdżalni z efektami świetlnymi? Lub o zjeżdżalni bumerangowej? A może zjeżdżalnia kamikaze? To właściwe miejsce dla odważnych.

Kemping Les Mouettes

Francja - Bretania
Błękitna Laguna to nazwa wodnego raju na kempingu Le Mouettes. Kilka basenów, ekscytująca zjeżdżalnia z wodospadami, tropikalna rzeka, wir wodny oraz oddzielny brodzik.

Kemping Le Château de Galaure

Francja – Drôme
Dwa ogrzewane baseny ze zjeżdżalniami oraz "spokojna rzeka" zapewniają mnóstwo wodnej zabawy i ochłody.

Kemping Solaris

Chorwacja - Dalmacja
W fantastycznym Aquaparku można spędzić cały dzień. Aż 6 różnych zjeżdżalni, a niektóre z nich o wysokości 13,5 metra! Poza tym wodospady, leniwa rzeka i woda chlapiąca z góry i z dołu. Trudno się nudzić.

Kemping Le Moulinal

Francja - Dordonia
Na kempingu Le Moulinal można korzystać z obszernego parku wodnego z ogrzewanymi wewnętrznymi i zewnętrznymi basenami. Ale najbardziej niesamowite są trzy zjeżdżalnie wodne, z których jedna nazywa się Space Bowl.

Kemping Lido

Włochy - Jezioro Garda
Na kempingu Lido znajduje się park wodny z aż 4 basenami do dyspozycji. Każdy znajdzie coś dla siebie. Ekscytujące zjeżdżalnie wodne z wodospadami zarówno dla starszych jak i najmłodszych.

Kemping Palmyre Loisirs


Francja - Charente-Maritime
Uroczy raj wodny z 2 basenami, z których jeden jest ogrzewany i posiada możliwość zadaszenia. Jest tu także oddzielny brodzik, w którym najmłodsi mogą się bezpiecznie bawić. Dwie zjeżdżalnie zapewnią zajęcie na długie godziny.

Kemping Le Grand Lierne

Francja - Drôme
Ten położony w pięknym regionie Drôme kemping jest prawdziwym rajem wodnym. 3 zewnętrzne baseny, jeden zadaszony basen i 2 ekscytujące zjeżdżalnie wodne, z których jedna nosi nazwę “Spacebowl”. Brzmi ciekawe?

Kemping Les Méditerranées

Francja - Langwedocja-Roussillon
W tropikalnej okolicy, w otoczeniu drzew palmowych, leży wodny raj Les Méditerranées. Poszczególne baseny połączone są ze sobą małymi mostkami i rzeczkami. Zjeżdżalnie gwarantują mnóstwo wodnej zabawy.

Kemping Le Pin Parasol

Francja - Vendée
Na kempingu Le Pin Parasol znajdziecie raj wodny o powierzchni 2000 m². Kilka basenów i 5 zjeżdżalni sprawi, że każdy spędzi tu wspaniałe wakacje! Dla najmłodszych przygotowano zjeżdżalnię łagodną, zaś dla pozostałych szybkie.

Kemping Eden

Włochy - Jezioro Garda
Duży basen z oddzielnym brodzikiem i ekscytującą zjeżdżalnią pomiędzy skałami dla najmłodszych. Poza tym, polecamy spróbować także Toboga i Huggy Buggy, dwie super-szybkie zjeżdżalnie.

Kemping La Côte des Roses

Francja - Langwedocja-Roussillon
Aquapark La Côte des Roses jest nowy i ogromny. Bez wątpienia spodoba się Wam basen typu laguna, spa, wodny plac zabaw oraz zjeżdżalnie. Aby zadbać o formę, można dołączyć do lekcji aqua aerobiku.

Kemping Club Le Marisol

Francja - Langwedocja-Roussillon
Ogrzewane baseny, mega zjeżdżalnie, rzeka, jacuzzi, zestawy do zabaw oraz wodny plac zabaw! Całe rodziny spędzą w tym miejscu godziny na zabawie, pluskaniu i korzystaniu ze zjeżdżalni wodnych!

Kemping Roland

Holandia - Limburgia (NL)
40-metrowa zjeżdżalnia, dysze masujące, wodospady i fontanny. To wszystko znajdziecie na tym wspaniałym holenderskim kempingu. Basen jest ogrzewany energią solarną.

Kemping De Leistert

Holandia - Limburgia (NL)
Wakacje nie byłyby kompletne bez dużego raju wodnego! Wspaniała zabawa jest tu możliwa także podczas gorszej pogody. W ogrzewanym basenie zewnętrznym możecie poskakać z falami lub zjechać na zjeżdżalni.