wielrennen.jpg

Kempingi w pobliżu tras wyścigów kolarskich

Kempingi na wyścigi kolarskie

Miłośnicy kolarstwa mogą w pełni cieszyć się wypoczynkiem na specjalnie wyselekcjonowanych kempingach. W ich okolicy znajdują się wymagające. wzniesienia, zawrotne zjazdy i doskonale znane z najważniejszych wyścigów przełęcze. Teraz sami będziecie mogli spróbować swych sił. Na naszych. kempingach znajdziecie zawsze odpowiednie udogodnienia, które umożlwią Wam regenerację i zebranie sił przed kolejnym dniem wyzwań..

Francja

Dla prawdziwych miłośników wyścigów kolarskich, rowerowa przygoda we Francji jest absolutną koniecznością. Tutaj możecie przejechać fragmentami trasy słynnego Tour de France czy wjechać na Mont de Ventoux. Możecie też urozmaicić swoją trasę wizytami w historycznych wioskach, muzeach i uroczych ogródkach miejskich.

wielrennen250x166-1.jpg

Włochy

Włochy to głównie krajobraz górzysty. Dlatego właśnie wyścigi kolarskie mają we Włoszech trudniejszy przebieg niż we Francji czy Szwajcarii. Czasem trzeba się więc mocno napracować, ale w nagrodę czekają na Was zapierające dech w piersiach widoki. Wieczorem możecie odpocząć i zregenerować siły na kempingu przy pysznym drinku i przekąsce.

wielrennen250x166-2.jpg

Austria

Austria stanowi idealne miejsce do spędzenia rowerowych wakacji. Kraj ten oferuje zarówno wymagające wzniesienia, trudne zjazdy, jak i równinne tereny pośród pięknych jezior i uroczych miejscowości. Idealny klimat sprzyja zwłaszcza aktywnemu wypoczynkowi. Jeśli wybieracie się w góry, zabierzcie ze sobą płaszcz przeciwdeszczowy.

wielrennen250x166-3.jpg

Beneluks

Być może jest to mniej znana destynacja, ale Beneluks również oferuje wymagające trasy rowerowe. Teren ten jest właściwie idealny dla miłośników kolarstwa, którzy nie chcą wybierać się w wysokie góry, ale nie interesują ich też tereny zupełnie płaskie. Możecie także jeździć trasami świetnie znanych klasyków w Limburgii i Ardenach.

wielrennen250x166-5.jpg