header-recreatief.jpg

Wycieczki rowerowe w okolicy kempingu

Ścieżki rowerowe dla kempingowiczów

Wszystkie opisane poniżej ścieżki są płaskie lub lekko pagórkowate. To idealny sposób na zwiedzanie okolicy w sportowy sposób, ale we własnym tempie. Możecie być na jednym kempingu i korzystać z różnych ścieżek, albo też zabukować kilka kempingów i zwiedzić cały region.

Francja

Kraj z różnorodnymi krajobrazami i dlatego też idealny na rowerowy urlop. Francja oferuje coś dla każdego. Od pięknych plaż po malownicze wioski, od szerokich pól ze słonecznikami po majestatyczne zamki. Z roweru poznacie kraj z całkiem nowej i interesującej perspektywy.

frankreich - fahrradurlaub.jpg

Włochy

Wspaniale jest podróżować rowerem wokół jeziora Garda oraz wzdłuż wybrzeża Adriatyku. Zwiedźcie miasteczka w pobliżu jeziora Garda, a zaskoczy was piękno i cisza. Na wybrzeżu Adriatyku możecie cieszyć się piaszczystymi plażami i lazurową wodą.

Italien - fahrradurlaub.jpg

Węgry

Jezioro Balaton jest dzięki wspaniałemu klimatowi i mnóstwem atrakcji idealnym kierunkiem rowerowych wycieczek. Zwiedźcie piękne miasta pełne sztuki i kultury nie zapomnijąc o winnicach na obrzeżach jeziora Balaton. Wina te cieszą się wysoką jakością i światową sławą.

Ungarn - fahrradurlaub.jpg

Belgia

Kempen to świetne miejsce na rowerowe wycieczki. Ten szeroki, płaski region ze zróżnicowanymi krajobrazami jest popularnym obiektem rowerowych wycieczek. Na belgijskim wybrzeżu możecie zaczerpnąć świeżego powietrza na piaszczystych plażach i napawać się życiem jednej z wielu restauracji.

Belgien - fahrradurlaub.jpg

Holandia

Płaski teren jest ogromną zaletą tego kraju. Holandia jest idealna na rowerową podróż po regionach, miastach i kempingach z powodu swojego małego rozmiaru. Nie mamy wątpliwości, że zaskoczy was piękno jakie Holandia ma do zaoferowania.

Holland - fahrradurlaub.jpg

Niemcy

Niemcy to prawdziwy raj dla rowerzystów: doskonałe trasy rowerowe i klarowne oznakowania. Polecamy przejażdżki przez lasy i parki narodowe Bawarii, w dolinach Czarnego Lasu i wzdłuż Jeziora Bodeńskiego.

deutschland - fahrradurlaub.jpg

Dania

Ponad 10 000 km oznaczonych tras rowerowych i w większości pagórkowate lub płaskie tereny czynią Danię rajem dla rowerzystów. Wiele tras biegnie wzdłuż rzek, pośród pięknej przyrody czy malowniczyń duńskich miejscowości.

250x166-1_opt.jpg