Namiot safari, inny typ

Namiot safari – inny typ

Namioty safari mają różne kształty i wymiary. Oprócz Serengeti i Kalahari mamy w swojej ofercie także kilka innych typów namiotów safari. Wygląd i wyposażenie tych namiotów może się różnić w zależności od kempingu.

Przygoda i komfort na kempingu
Pobyt na kempingu w namiocie safari to wielka przygoda dla gości w każdym wieku. Życie toczy się na świeżym powietrzu, a namiot zapewnia niezbędny komfort. Także inne typy naszych namiotów safari posiadają atrakcyjne wyposażenie, a czasem także luksusowe akcesoria. 

Wybierz ulubiony typ namiotu safari
Namioty safari znaleźć można na najlepszych kempingach w Europie. Wnętrze i wyposażenie mogą się różnić. Na każdym kempingu znaleźć można szczegółowy opis. Zobaczcie sami i zdecydujcie na którym kempingu znajduje się Wasz wymarzony namiot.
 

Wszystkie kempingi oferujące Namiot safari – inny typ


 

Szczegóły
Wszystkie kempingi oferujące Namiot safari – inny typ

kempingi ,
kempingi
kempingi w
kempingi we wszystkich krajach, wszystkich regionach
Kryteria wyszukiwania:
do dni, (+/-)
* Podane ceny to ceny obowiązujące aktualnie. Mogą one ulec zmianie w późniejszym terminie. Gwarancję ceny zapewni rezerwacja. Wtedy cena nie będzie poddawana późniejszym zmianom. Ewentualne obowiązujące rabaty oraz/lub promocja „bezpłatne noclegi” są uwzględnione w cenie. Koszty dodatkowe to opłata rezerwacyjna (149 zł) oraz potencjalne opłaty lokalne, jak opłata klimatyczna. Ceny podane za parcele to ceny obejmujące 2 osoby dorosłe (także w przypadku wskazania większej ilości osób). Cena ostateczna zależna jest od wieku uczestników wyjazdu i pojawi się w zakładce Podgląd Rezerwacji po podaniu wszystkich dat urodzenia.