Namioty willowe

Magię prawdziwego biwaku można poczuć wyłącznie mieszkając w namiocie. Ale namioty są bardzo różne. A każdy, kto poza magią biwaku lubi wygodę i przestrzeń wybiera namiot willowy Vacansoleil.

Namiot willowy Navajo

W pełni wyposażony namiot willowy Navajo jest od kilku dekad najtańszym zakwaterowaniem Vacansoleil. Ale niska cena nie oznacza niskiej jakości. Namiot Navajo powstał z wytrzymałego materiału, a jego wnętrze jest bardzo nowoczesne. Wygodny wypoczynek w namiocie naprawdę nie musi dużo kosztować.

Namiot willowy Sahara

Namiot willowy Sahara utrzymany w stylu safari może pochwalić się doskonałym wyposażeniem oraz atrakcyjną ceną. Są tu 3 sypialnie i pokój dzienny z kuchnią, a na zewnątrz na gości czeka pawilon ogrodowy.

Namiot willowy Ottawa

Taka sama powierzchnia jak w przypadku Navajo, ale więcej przestrzeni dzięki prostym ścianom i większej wysokości. Mocna aluminiowa konstrukcja  namiotu przymocowana  jest do drewnianej podłogi. Idealne rozwiązanie dla kempingów o nieregularnym lub miękkim podłożu. Znajdująca się na wysokości 15 cm stabilna podłoga ułatwia utrzymanie czystości oraz chroni przed dostaniem się do namiotu wody w przypadku deszczu.


Wygodne łóżka do spania

Dmuchanie materaca przed położeniem się spać może spokojnie przejść do lamusa. W luksusowym namiocie willowym znajdują się prawdziwe, wysokiej jakości łóżka. Długość łóżka podwójnego oraz dwóch łóżek pojedynczych to 1,90 m. Dwa łóżka wysuwane mają długość 1,80 m. Łóżka te mają solidną podstawę oraz oddychające materace piankowe, czyli wszystko czego potrzeba by doskonale wypocząć. Do namiotów należy zabrać ze sobą własną pościel: poduszki, koce/śpiwory oraz bieliznę pościelową.

Nowe lub jak nowe

Wszystkie namioty Vacansoleil są najwyższej jakości, a ich kondycja jest regularnie sprawdzana. Vacansoleil dba, by wszystkie namioty były w doskonałym stanie. Każdego roku tysiące namiotów otrzymuje nowe wnętrza i wykładziny.

Vacansoleil stworzyło namiot, który jest znacznie większy od tradycyjnego namiotu rodzinnego. Namioty Vacansoleil są bardzo przestronne. Można w nich swobodnie stać (wys. 2,5m ), a powierzchnia wynosi 25m². Jest więc swoboda i komfort.

W pełni wyposażona kuchnia

W kuchni znajdziecie wszystko, czego będziecie potrzebowali: 4-palnikową kuchenkę gazową, dużą lodówkę z oddzielną zamrażarką, sztućce, szklanki, talerze, garnki, miseczki, przybory do sprzątania, suszarkę, kosz na śmieci oraz korkociąg.

Elektryczność jak w domu

We wszystkich namiotach jest podłączenie do prądu. Namiot jest oświetlony, a lodówka pracuje. Dodatkowe gniazdko, do którego podłączyć można np. ładowarkę telefoniczną. Ale najważniejsze jest bezpieczeństwo. Przy każdym namiocie znajdują się skrzynki prądu, odpowiadające najnowszym normom i posiadające różnicowy bezpiecznik.

Wypoczynek na świeżym powietrzu

Kemping oznacza przede wszystkim wypoczynek na świeżym powietrzu. Wszystkie namioty Vacansoleil wyposażone są w zestaw mebli ogrodowych: dwa stoły, sześć krzeseł (w tym dwa rozkładane) oraz kolorowy parasol ogrodowy. Niektóre namioty posiadają także regulowaną drewnianą podłogę. W takim przypadku informacja o tym znajdzie się nad tabelą cenową.