Top kempingi w Chorwacji

Chorwacja to od wielu lat jeden z najpopularniejszych kierunków wakacyjnych wśród polskich turystów. I wcale się temu nie dziwimy – cudowna pogoda, krystalicznie czyste, ciepłe morze, wyśmienita śródziemnomorska kuchnia, klimatyczne miasteczka i ciekawa kultura sprzyjają udanemu wypoczynkowi. Chorwacja to również idealny kierunek na wakacje z dziećmi, szczególnie jeśli zdecydujesz się na pobyt na kempingu.

NOCLEGI

Chorwacja kojarzy się przede wszystkim z kwaterami, apartamentami i… kempingami! Ta trzecia opcja doskonale sprawdzi się w przypadku rodzin z dziećmi. Na kempingach znajdziecie mnóstwo atrakcji: baseny, animacje, place zabaw i boiska sportowe, a do tego praktycznie wszystkie z oferty Vacansoleil są bezpośrednio przy plaży. Co wybierasz: nowoczesny domek, komfortowy i gotowy namiot, a może pojedziesz z własną przyczepą kempingową?

Oto lista największych chorwackich hitów, które podbiły Wasze serca!

kempingi ,
kempingi
kempingi w
kempingi we wszystkich krajach, wszystkich regionach
Kryteria wyszukiwania:
do dni, (+/-)
* Podane ceny to ceny obowiązujące aktualnie. Mogą one ulec zmianie w późniejszym terminie. Gwarancję ceny zapewni rezerwacja. Wtedy cena nie będzie poddawana późniejszym zmianom. Ewentualne obowiązujące rabaty oraz/lub promocja „bezpłatne noclegi” są uwzględnione w cenie. Koszty dodatkowe to opłata rezerwacyjna (149 zł) oraz potencjalne opłaty lokalne, jak opłata klimatyczna. Ceny podane za parcele to ceny obejmujące 2 osoby dorosłe (także w przypadku wskazania większej ilości osób). Cena ostateczna zależna jest od wieku uczestników wyjazdu i pojawi się w zakładce Podgląd Rezerwacji po podaniu wszystkich dat urodzenia.