Vacansoleil Logo
O Nas

O Vacansoleil

 1. O Vacansoleil

Na rynku od 1969 roku

Vacansoleil to rodzinna firma zajmująca się wynajmem zakwaterowań na najlepszych europejskich kempingach. Posiadamy w swojej ofercie już ponad 600 kempingów, co czyni nas liderem turystyki kempingowej na rynku nie tylko w Polsce, ale i całej Europie. Główna siedziba firmy znajduje się w Eindhoven (Holandia), natomiast zagraniczne oddziały są w 7 krajach: w Niemczech, Belgii, Francji, Danii, we Włoszech, na Węgrzech i w Polsce. Łącznie zatrudniamy 210 pracowników biurowych i ponad 1250 osób na kempingach.

Vacansoleil Logo
 • Około 600 najlepszych kempingów w najpiękniejszych miejscach
 • Przystępne ceny i bezpłatne noclegi
 • Luksusowe domki i namioty - najnowocześniejsza flota w Europie
 • Glamping - luksusowe namioty safari i ekskluzywne zakwaterowania
 • Przyjazd i wyjazd 7 dni w tygodniu
 • Pracownicy Vacansoleil na kempingu
 • Większość udogodnień jest czynna poza sezonem
 • Specjaliści od wakacji na kempingu od 54 lat
O Nas

Wybieraj spośród luksusowych domków i namiotów - najnowocześniejszej floty w Europie

Wylegiwanie się na werandzie, gotowanie jak w domu, prysznic we własnej łazience i spanie w cudownie miękkich łóżkach. Urlop w wygodnym domku Vacansoleil? Oczywiście! Ale prawdziwe biwakowanie w namiocie willowym jest również świetne. Twój namiot jest zawsze w pełni umeblowany, z kuchnią, tarasem, wszystkimi dodatkami. Czy wiesz, że Vacansoleil dysponuje najnowocześniejszą flotą ze wszystkich?

Wolisz podróżować z własnym namiotem lub przyczepą kempingową? Posiadamy również parcele. Na ponad 300 kempingach.

Jesteśmy dumni:

 • Ze wspierania sportowców – byliśmy sponsorem drużyny kolarskiej Vacansoleil DCM Pro Cycling Team, Jagielloni Białystok, PSV Eindhoven, Werderem Brema i FC Lille
 • Ze sponsoringu pierwszego programu podróżniczego poświęconego tematyce kempingowej - KLUB KEMPING, który emitowany był przez kilka lat w TVP
 • Ze wspierania akcji ekologicznej Zbieraj z Klasą
 • Z licznych nagród i wyróżnień przyznawanych przez Konsumentów i różne organizacje (m.in. Laur Konsumenta, Rzetelna Firma i wyróżnienia przyznawane podczas targów turystycznych)

O Nas
O Nas

Odkryj Glamping - luksusowe namioty safari i ekskluzywne zakwaterowania

Czym jest glamping? To wypoczynek na kempingu w wersji premium. Na przykład w prawdziwym namiocie safari. To atrakcyjny namiot na drewnianej konstrukcji, z drewnianymi meblami i kompletną łazienką. Ale może wolisz domek typu glamping. Takie modne zakwaterowanie z odrobiną designu i wszelkiego rodzaju luksusowymi dodatkami. Nasze glampingowe zakwaterowania znajdziesz na coraz większej liczbie kempingów w Europie. Pięknego wypoczynku!

Wybierz własny dzień przyjazdu i wyjazdu

W Vacansoleil to Ty wybierasz dzień przyjazdu i wyjazdu. Idealnie, jeśli wolisz podróżować w dzień powszedni lub w spokojną niedzielę. Masz pełną swobodę. A łączyć można w nieskończoność. Odwiedzasz kilka kempingów Vacansoleil podczas jednego urlopu? Dobry pomysł! Ty dokonaj wyboru, a my natychmiast to zorganizujemy!

O Nas
O Nas

Zapoznaj się z pracownikami Vacansoleil na swoim kempingu

Pracownicy Vacansoleil są dostępni na większości kempingów. Co roku około 1200 osób wyjeżdża do pracy w kraju i za granicą. Pracują w recepcji lub zespole animatorów, w restauracji lub jako kierownik kempingu. Można ich rozpoznać po niebiesko- żółtych koszulkach i oczywiście po tym wesołym uśmiechu. Masz pytanie? Nasi rezydenci czekają na Ciebie. Wszystko jest idealnie dopracowane na miejscu.

Większość udogodnień jest otwarta poza sezonem

Większość udogodnień jest czynna nie tylko w sezonie, ale także poza sezonem. W Vacansoleil terminy otwarcia wszystkich ważnych atrakcji na kempingu są gwarantowane. W ten sposób wiesz z góry, czy np. basen lub restauracja są otwarte.

O Nas
O Nas

Specjaliści od wakacji na kempingu od 54 lat

Vacansoleil jest w świecie luksusowych wakacji na kempingu od 54 lat. W 1969 roku zaczynaliśmy od jednego kempingu, dziś jesteśmy liderem rynku w Europie. Każdego roku ponad 500 000 osób spędza wakacje na kempingu Vacansoleil. Czy w tym roku też tam będziesz?