Bild Belgien Ardennen

Kempingi w Ardenach

Kempingi w Ardenach

Kemping w  Ardenach oznacza wspaniałą przyrodę, wizytę w historycznych miastach, liczne atrakcje wodne takie jak kanu czy wspinaczka, charakterystyczną  miejscową kuchnię oraz niezapomniany smak belgijskiego piwa i czekoladek. Zaledwie  w kilka godzin samochodem z Holandii możesz znaleźć się w zupełnie innym świecie. Przeniesiesz się do krainy leśnych wzgórz belgijskich Ardennes, gdzie średnia wysokość wzniesienia to 700 metrów. Kempingi w  Ardennes są atrakcyjnym miejscem ze względu na dziewiczy charakter regionu i niską populację. Jest tu wiele atrakcji przez cały rok.

czytaj więcej
Wybierz z 9 kempingi Ardeny z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Bertrix

Bertrix - Ardeny - Belgia

Taplanie się w błocie w lasku czy kąpiel w nowym basenie? Kemping Bertirix to rodzinna zabawa w Ardenach i wspaniała przygoda dla dzieci!

Camping Petite Suisse

Dochamps - Ardeny - Belgia

Uroczy kemping na zielonym wzgórzu we wspaniałym otoczeniu. Entuzjastyczni właściciele zapewniają ciekawe atrakcje dla dzieci. Możecie też wybrać się na wyprawę w kanou.

Camping Parc la Clusure

Bure - Ardeny - Belgia

Piękny kemping oferujący bogaty program rozrywkowy dla gości w każdym wieku. Wiele możliwości uprawiania sportów na świeżym powietrzu. W okolicy urocze wioski oraz jaskinie Han.

Camping La Colline

Virton - Ardeny - Belgia

Pośród przyrody, niedaleko granicy z Francją w regionie Walone. Kemping będący częścią terenów wypoczynkowych nad niewielkim jeziorem, gdzie dzieci spędzą niezapomniane chwile.

Camping La Roche-en-Ardenne

La Roche-en-Ardenne - Ardeny - Belgia

Rzut beretem od centrum La Roche-en-Ardenne. Można tu zarówno wybrać aktywność aktywność na świeżym powietrzu, zwiedzanie muzeów czy jaskiń.