Aller au contenu
{{destination.text}}
Urlopowicze
{{calendarDateTitle[0]}} {{calendarDateTitle[1]}}
{{calendarDateTitle[0]}} {{calendarDateTitle[1]}}
{{page.total_resultats}} offre(s) disponible(s) {{page.total_produits}} offre(s) disponible(s)
dans {{page.total_resultats}} établissement(s)
Wyczyść filtry
Filtres sélectionnés

{{page.total_resultats}} dostępne oferty

Cagnotte vacances : On vous rembourse 10% sur chacune de vos réservations
J'en profite
Cagnotte vacances : On vous rembourse 10% sur chacune de vos réservations
J'en profite
Chcesz spać pod gwiazdami w prawdziwym namiocie? Ale nie masz ochoty bawić się z masztami namiotowymi? Wybierz w pełni umeblowany namiot willowy. A my rozstawimy go dla Ciebie, solidny jak dom. Po przybyciu na kemping namiot będzie już dla Ciebie gotowy: wygodne łóżka, wygodne siedzenia, kompletna kuchnia z lodówką oraz garnkami i patelniami. Odchyl plandekę na bok i wejdź do środka. Twoja przygoda z kempingiem właśnie się rozpoczyna.

Odkryj swój ulubiony namiot willowy

Namiot willowy

Sahara

Namiot willowy

Navajo

Namiot willowy

Ottawa

Namiot willowy

Yakama

Namiot willowy

Coco Sweet

Namiot willowy

TipiZobacz wszystkie kempingi z namiotami willowymi

Warto wiedzieć

Układ i cechy zakwaterowania mogą się różnić w zależności od kempingu. Sprawdź stronę wybranego kempingu, aby uzyskać dokładne informacje o wybranym przez siebie zakwaterowaniu.

Wyśpij się na prawdziwych łóżkach

Nadmuchiwanie materaca przed pójściem spać? W naszych namiotach willowych to już przeszłość. W części sypialnej czekają na Ciebie wygodne, prawdziwe łóżka. Długość podwójnego łóżka i dwóch pojedynczych łóżek wynosi 1,90 metra. Dwa wysuwane łóżka mają długość 1,80 metra. Dodatkowo wszystkie łóżka posiadają siatkową podstawę oraz dobrze wentylowany materac z zimnej pianki. Czasami kołdry i poduszki są na wyposażeniu. Czasami trzeba przywieźć własne. Różni się to w zależności od kempingu. Prawie zawsze należy zabrać własną bieliznę pościelową czyli poszewki i prześcieradła. Na stronie kempingu znajdziesz wszystkie informacje o tym, co dokładnie znajduje się w namiocie.

Nowe lub prawie nowe

Wszystkie namioty są w doskonałym stanie. Pod koniec sezonu rozkładamy wszystkie namioty i czyścimy je, aż znów będą lśnić. Wiosną sami odbudowujemy wszystkie namioty w całej Europie. Ponadto każdego roku uzupełniamy ponad tysiąc namiotów nowymi namiotami wewnętrznymi i zewnętrznymi. Namiot Vacansoleil oferuje przestronne wnętrze. Całkowita powierzchnia to 25 m2, z wysokością 2,5 metra w środku. Oznacza to, że wszędzie możesz swodobnie stać.

Kompletna kuchnia

Do Twojej dyspozycji jest w pełni wyposażona kuchnia z 4-palnikową płytą grzejną i dużą lodówką z osobnym zamrażalnikiem. Ponadto są oczywiście sztućce, talerze, szklanki, przybory kuchenne oraz komplet garnków i patelni. Oczywiście nie brakuje suszarki, podobnie jak kosza na śmieci. Zapewnione jest również oświetlenie. A co z niezbędnymi rzeczami na kempingu, takimi jak otwieracz do puszek i korkociąg? Obecne!

Elektryczność jak w domu

Bez kłopotów z wszelkiego rodzaju przedłużaczami. Twój namiot jest dobrze oświetlony, a lodówka jest już podłączona. Jest też dodatkowe gniazdo do ładowania np. telefonu. Bezpieczeństwo jest najważniejsze. Każdy namiot willowy Vacansoleil jest wyposażony w automatyczny bezpiecznik i wyłącznik różnicowoprądowy.

Własne meble ogrodowe

Jedzenie posiłków na zewnątrz przed namiotem, czytanie książki lub granie w planszówki czy karty. Na kempingu lubimy spędzać czas poza czterema ścianami. Dlatego każdy namiot willowy Vacansoleil ma komplet mebli ogrodowych z dwoma stołami, czterema plastikowymi siedziskami kubełkowymi i dwoma rozkładanymi krzesłami. Na niektórych kempingach dostępne są dodatkowe luksusowe leżaki. W takim przypadku informacje znajdziesz na stronie kempingu. Oczywiście wszystkie namioty typu willowe mają parasol. Niektóre modele mają dodatkowy pawilon ogrodowy.
Chargement en cours