Aller au contenu
{{destination.text}}
Urlopowicze
{{calendarDateTitle[0]}} {{calendarDateTitle[1]}}
{{calendarDateTitle[0]}} {{calendarDateTitle[1]}}
{{page.total_resultats}} offre(s) disponible(s) {{page.total_produits}} offre(s) disponible(s)
dans {{page.total_resultats}} établissement(s)
Wyczyść filtry
Filtres sélectionnés

{{page.total_resultats}} dostępne oferty

Cagnotte vacances : On vous rembourse 10% sur chacune de vos réservations
J'en profite
Cagnotte vacances : On vous rembourse 10% sur chacune de vos réservations
J'en profite
Marzy Ci się niczym niezmącony sen pośród szumu drzew? I leniwe śniadanie każdego ranka na werandzie lub tarasie? Rozpakuj swoje walizki w domku kempingowym, idealnym wakacyjnym lokum dla Twojej ekipy. Masz tu wszystko, czego potrzeba: przytulny salon, wyposażoną kuchnię, łazienkę, oddzielne sypialnie oraz szafy, by móc się rozpakować. Wolisz mieć współczesne udogodnienia? Wiele domków wyposażonych jest w klimatyzację, zmywarkę i / lub inne akcesoria. Zrelaksuj się, schłodź napoje i zacznij przygotowania do grillowania na werandzie. To będą wspaniałe wakacje.

Odkryj swój idealny domek na kempingu

Domek Bali

Domek Fiji

Domek

Waikiki

Domek

Waikiki XL

Domek

Tahiti

Domek

Tahiti XL

Domek

Hawaii

Domek

AlohaZobacz wszystkie kempingi z domkami kempingowymi

Warto wiedzieć

Układ i wyposażenie zakwaterowań mogą się różnić w zależności od kempingu. Sprawdź szczegóły wybranego zakwaterowania na stronie wybranego kempingu.

Dwie, trzy lub cztery sypialnie

Dobry sen to ważny aspekt każdych wakacji. Z tego powodu w każdym domku Vacansoleil znajduje się oddzielna, zapewniająca spokojny sen sypialnia. Domki Hawaii i Aloha mają jedną lub dwie sypialnie. Domki Bali i Tahiti zawsze mają dwie. Tahiti XL i Waikiki mają trzy, a Waikiki XL ma nawet cztery. Domki typu glamping zawsze mają dwie oddzielne sypialnie, a często także więcej. Bez względu na to, jaki domek wybierzesz, wszystkie sypialnie wyposażone są w prawdziwe łóżka, wygodne materace, poduszki i kołdry lub koce. Jedyne o czym musisz pomyśleć to bielizna pościelowa czyli prześcieradła i poszewki. Na wielu kempingach można zamówić zestaw bielizny pościelowej. A co z ubraniami? W każdej sypialni znajduje się szafa, możesz się swobodnie rozpakować i schować walizki pod łóżko.

Własne zaplecze sanitarne

Każdy domek Vacansoleil oferuje komfort i higienę własnych urządzeń sanitarnych. Oznacza to wygodny prysznic i umywalkę z bieżącą ciepłą i zimną wodą oraz prywatną, zwykle osobną toaletę.

Zestaw mebli ogrodowych

Bez względu na to, jak wygodnie jest w środku, na wakacjach zwykle przebywasz na zewnątrz. W każdym domku Vacansoleil jest na to wystarczająco dużo miejsca. Prawie wszystkie domki są wyposażone w częściowo lub całkowicie zadaszoną drewnianą werandę. Oczywiście masz dostęp do kompletu mebli ogrodowych z parasolem. Rodzaj mebli może się różnić w zależności od kempingu i rodzaju domku. Niektóre kempingi mają dodatkowe luksusowe leżaki lub ławę piknikową. Sprawdź stronę kempingu, aby zobaczyć, jakie meble są dostępne.

Domki z klimatyzacją

Komfortowy domek oznacza także przyjemny klimat wewnątrz. Obecność klimatyzacji w domku rozpoznasz po symbolu klimatyzacji.

Domki dla dużych rodzin

Wakacje z dużą rodziną? Nie ma problemu. Mamy w ofercie domki odpowiednie dla 7, 8, czy nawet 10 osób.

Domki przystosowane dla osób niepełnosprawnych

Domki te nie mają żadnych barier, wszystkie drzwi wewnętrzne są przesuwne i jest nieco więcej przestrzeni. Spełniają one wymogi organizacji "Association Tourisme et Handicaps" i są odpowiednie dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. nieThese mobile homes are barrier-free, all interior doors are sliding doors and extra turning space has been taken into account. The mobile homes meet the criteria of the "Association Tourisme et Handicaps" and are suitable for wheelchair users. Takie domki znajdziesz na następujących kempingach (mogą ulec zmianie):
  • camping Le Grand Dague
  • camping Le Château de Galaure
  • camping Hu Birkelt Village
  • camping Le Ty Nadan
  • Chargement en cours