Namioty safari

Tak powinien wyglądać wypoczynek na kempingu. W otoczeniu drzew, ze śpiewem ptaków i promieniami słońca rano zamiast budzika. Tak jest w prawdziwie luksusowym namiocie safari. Tutaj wyśpisz się w wygodnym łóżku, przygotujesz sobie posiłek w wyposażonej kuchni, a w namiocie Serengeti [XL] nawet weźmiesz prysznic pod prawdziwą deszczownicą!

Namiot safari Serengeti

Serengeti to niezwykle luksusowy namiot typu safari przeznaczony dla maksymalnie 5 osób. Prywatna łazienka, w pełni wyposażona kuchnia i wspaniałe wnętrze. Dodatkowo także drewniana podłoga, uroczy pokój dzienny i sypialnie z wygodnymi łóżkami. Kiedy robi się naprawdę gorąco, polecamy usiąść na dużym, krytym tarasie. To wspaniałe miejsce na relaks, wypoczynek i wspólne posiłki. Wyobraźcie sobie rodzinne wieczory na tarasie namiotu przy planszówkach i przekąskach.
 

Namiot safari Serengeti XL

Luksusowy Serengeti XL dla 6 osób sprawi, że Wasze serca zabiją szybciej. Silna konstrukcja i atrakcyjne, komfortowe wnętrze. Namiot jest niezwykle przestronny, oferuje aż 47 m2 powierzchni i kryty taras. W pełni wyposażona kuchnia i prywatna łazienka z deszczownicą zapewniają wyjątkowy luksus. Pozostaje tylko kwestia wyboru miejsca do spania. Kto chętnie wślizgnie się na dolną, a kto wespnie się na górną część łóżka piętrowego? Romantyczne łóżko z baldachimem zarezerwowane jest dla rodziców! 

Namiot safari Kalahari

Kemping w namiocie ale z odpowiednią dawką luksusu. Spanie w prawdziwym łóżku, w przestronnym pomieszczeniu sypialnym. Namiot safari Kalahari posiada też pomieszczenie dzienne i krytą werandę z zestawem mebli ogrodowych. Do dyspozycji jest w pełni wyposażone pomieszczenie kuchenne z płytą kuchenna, mikrofalówką i dużą lodówką z oddzielną zamrażarką.