Vacansoleil Logo
Kempingi w Chorwacji

Kempingi w Chorwacji

Kempingi w Chorwacji

Wypoczynek w Chorwacji jest idealnym wyborem wakacyjnym dla całej rodziny. Chorwacja ma wiele twarzy. Od sielankowych zabytkowych miasteczek i wiosek górskich otoczonych  piękną przyrodą, po ciche zatoczki i cudowne, tętniące życiem plaże nad niebieskim morzem. Całe piękno tego kraju w połączeniu ze wspaniałym klimatem śródziemnomorskim sprawia, że wakacje na kempingu w Chorwacji są wspaniałym doświadczeniem. Vacansoleil specjalnie dla Was wybrało bogatą ofertę kempingów w tym pięknym kraju.

czytaj więcej

Niestety nie znaleziono żadnych ofert. Zmień kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie.
 • 54 lata doświadczenia na rynku turystyki kempingowej
 • Przyjazd i wyjazd w dowolny dzień tygodnia
 • Najlepszy stosunek jakości do ceny i największy wybór

  Wspaniałe wybrzeże Chorwacji

  Chorwackie wybrzeże w pobliżu Waszego kempingu jest uznawane za jedno z najpiękniejszych wybrzeży w Europie. Wzdłuż linii brzegowej jest wiele wysp z najpiękniejszymi wręcz plażami. Chorwacja posiada wspaniałe plaże dla całej rodziny. Wiele z pośród nich jest nawet nagrodzonych niebieską flagą. Morze Adriatyckie jest idealnym miejscem na uprawianie sportów wodnych oraz zapewnia przyjemna ochłodę  od wysokich temperatur i dużej ilości słońca. To cudowne wybrzeże znajduje się  zawsze w pobliżu Waszego kempingu w Chorwacji. 

  Na chorwackim kempingu w głębi kraju

  Jeśli ktoś myśli, że ładne kempingi w Chorwacji znajdują się  tylko nad morzem, to jest w błędzie. Tereny w głębi kraju, przesycone zielenią i z wieloma winnicami, są równie piękne jak wybrzeże. Interesujące ścieżki spacerowe i rowerowe pośród lasów zachwycą całym swoim pięknem. Pośród dziewiczej przyrody w głąb kraju jest wiele zachwycających parków narodowych, z pośród których Jeziora Plitvickie są prawdopodobnie najbardziej znane. Park ten nie bez powodu znalazł się na liście Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Łatwo dotrzecie do tych miejsc ze swojego kempingu w Chorwacji. 

  Piękne miasta w Chorwacji

  Zagrzeb zdecydowanie należy do rodziny starych stolic europejskich. Ci, którzy wypoczywają na kempingu w Chorwacji niedaleko Zagrzebia, nie powinni ominąć wizyty w tym pięknym historycznym mieście. Split, to drugie co do wielkości miasto po Zagrzebiu, lecz pod względem piękna - zdecydowanie numer jeden. Również starożytne rzymskie miasto Pula jest absolutnym 'must-see' w trakcie Waszego pobytu na kempingu w Chorwacji. Możecie tu zobaczyć m.in. starożytny rzymski amfiteatr oraz świątynię Augusta. Młodzi ludzie natomiast mogą poznać uroki nocnego życia w takich miastach jak Porec i Medulin oraz wyspa Pag nazywana również Ibizą Chorwacji.

  Rozsmakuj się w przepysznej chorwackiej kuchni

  Niedaleko Waszego kempingu w Chorwacji spróbujecie przepysznych dań. Kuchnia chorwacka jest inna w każdym regionie. Od ryb i skorupiaków w Dalmacji po pikantne kiełbaski Slavonii. Ten mały kraj posiada bogatą tradycję kulinarną. Prawie w każdej chorwackiej restauracji znajdziecie w menu również dania makaronowe i risotto. Wiele dań bazuje tutaj na kuchni włoskiej. Pizzerie są również popularne w Chorwacji. Na wybrzeżu jest wiele restauracji serwujących owoce morza, natomiast te położone w głąb kraju oferują często mięso i dziczyznę. Chcecie doświadczyć prawdziwej chorwackiej kuchni podczas pobytu na kempingu w Chorwacji? Koniecznie zajrzyjcie do “konoby” – tradycyjnej starej tawerny. Kemping w Chorwacji oferuje wszystko, co potrzebne by przeżyć wspaniałe, beztroskie wakacje.