cz.jpg

Kempingi w Czechach

Wakacje na kampingu w Czechach

Bajkowe zamki, uzdrowiska i jedno z najpiękniejszych miast Europy, Praga. Czechy to fascynujący kraj ze wspaniałą przyrodą, najlepszym piwem na świecie i mnóstwem historycznych miast, jak Kutna Hora czy Telc. Ten urzekający kraj posiada wszystko, czego można potrzebować do spędzenia fantastycznych rodzinnych wakacji na kempingu. Idealna kombinacja kultury, piękna okolic, aktywnego wypoczynku w plenerze i doskonałej kuchni sprawi, że po powrocie Twoja głowa pełna będzie mnóstwa wspomnień z Czech.

czytaj więcej
Wybierz z 3 kempingi Czechy z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Sokol Praha

Dolní Počernice - Praga - Czechy

Idealne miejsce do odwiedzenia Pragi. Kemping na spokojnych przedmieściach w pobliżu lasu i pełnego ryb jeziora. Do miasta w kilka minut zabiorą Was autobusy, metro, tramwaj lub pociąg.

Camping Praha Klánovice

Klánovice - Praga - Czechy

Kemping z mnóstwem atrakcji sportowych dla młodszych i starszych położony jest pośród zieleni, ale już po 20 minutach metrem możecie znaleźć się w jednym z najciekawszych europejskich miast.

Camping 2000

Januv Dul - Karkonosze - Czechy

Uroczy kemping na zachód od Karkonoszy z szeroką ofertą zajęć na świeżym powietrzu. Basen, zjeżdżalnia i uroczy taras. Wspaniały punkt wypadowy na wycieczki do Libereca i Pragi.