cz.jpg

Kempingi w Czechach

Kempingi w Czechach

Znajdź kemping w Czechach w odległości mniejszej niż 600 km z Warszawy. Vacansoleil oferuje kempingi w pobliżu Pragi i Karkonoszy. Kempingi te położone są zaledwie 30 minut drogi od centrum Pragi, do której można dojechać z kempingu tramwajem. Położona nad brzegami Dunaju Praga jest jednym z najpiękniejszych miast Europy. Słynie z wspaniałych mostów, okazałych budowli i placów. Pobyt w Pradze jest także atrakcyjny cenowo. Spróbujcie lokalnych przysmaków w jednej z tutejszych restauracji. Gwarantujemy, że za każdym razem odkryjecie nowe, wspaniałe potrawy.

czytaj więcej
Wybierz z 3 kempingi Czechy z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Sokol Praha

Dolní Počernice - Praga - Czechy

Idealne miejsce do odwiedzenia Pragi. Kemping na spokojnych przedmieściach w pobliżu lasu i pełnego ryb jeziora. Do miasta w kilka minut zabiorą Was autobusy, metro, tramwaj lub pociąg.

Camping Praha Klánovice

Klánovice - Praga - Czechy

Kemping z mnóstwem atrakcji sportowych dla młodszych i starszych położony jest pośród zieleni, ale już po 20 minutach metrem możecie znaleźć się w jednym z najciekawszych europejskich miast.

Camping 2000

Januv Dul - Karkonosze - Czechy

Uroczy kemping na zachód od Karkonoszy z szeroką ofertą zajęć na świeżym powietrzu. Basen, zjeżdżalnia i uroczy taras. Wspaniały punkt wypadowy na wycieczki do Libereca i Pragi.