elzas-900x170.jpg

Kempingi w Alzacji

Kemping w Alzacji

Na kempingu w Alzacji odkryjecie każdy aspekt tego niesamowitego francuskiego regionu.
Znajduje się tu zróżnicowany krajobraz, mieszanka Francji i Niemiec, co widać po tutejszych winnicach, kolorowych miasteczkach, balkonów przystrojonych kwiatami i pysznym potrawom. Alzacja oferuje także mnóstwo różnorodnych krajobrazów. Tereny idealnie nadają się na górskie wyprawy piesze i rowerowe, grę w tenisa czy przejażdżkę konną. Wszystko znajdziecie na miejscu. Na kempingu w Alzacji będziecie otoczeni zielenią a sami wybierzecie czy swój czas wykorzystacie aktywnie czy na odpoczynku. 

czytaj więcej
Wybierz z 3 kempingi Alzacja z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Les Portes d'Alsace

Saverne - Alzacja - Francja

Les Portes d'Alsace to spokojny, klimatyczny kemping położony w zabytkowym mieście Saverne w pobliżu parku przyrodniczego.

Camping Le Ried

Boofzheim - Alzacja - Francja

Zielony kemping w Alzacji, rzut beretem od granicy z Niemcami i Europa-Parku. Basen wewnętrzny i zewnętrzny, staw rybny, mnóstwo atrakcji sportowych na miejscu. Zachęcamy do odkrycia uroczych miejscowości, słynących z produkcji wybornego wina.

Camping l'Oasis

Oberbronn - Alzacja - Francja

Niewielki, spokojny, panoramiczny kemping w północnej Alzacji. Bujna zieleń zachęca do długich spacerów i wypraw rowerowych. Polecamy wybrać się do uroczego Strasburga.