Kemping Ardeche

Kempingi w Ardeche

Kemping w Ardeche

Spędźcie wakacje na kempingu w Ardeche i poczujcie atmosferę tego wspaniałego regionu. Ardeche jest tak zróżnicowany, że każdy będzie tutaj świetnie się bawił. Bez względu na to, czy lubicie przygody, aktywność i sporty, czy raczej wolicie wypoczynek przy wspaniałej pogodzie podczas zasłużonych wakacji. W Ardeche spędzicie niezapomniane chwile. Samotnie, z partnerem, czy całą rodziną,  kemping w Ardeche we Francji jest położony regionie, gdzie spędzicie słoneczne wakacje. Vacansoleil wybrało dla Was najpiękniejsze kempingi w tym regionie Francji. Zarezerwujcie teraz a znajdziecie tu wszystko, czego sobie zażyczycie.

czytaj więcej
Wybierz z 7 kempingi Ardèche z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping La Nouzarède

Joyeuse - Ardèche - Francja

Niewielki teren idealny dla miłośników wypoczynku z dziećmi, posiadający wszelkie wygody wysokiej klasy kempingu oraz w pobliżu plaży. Rynek w Joyeuse znajduje się jedynie 100 m stąd.

Camping Le Pommier

Villeneuve-de-Berg - Ardèche - Francja

Zróżnicowane wakacje z mnóstwem atrakcji dla całej rodziny. Zabawa w basenach lub podczas rozbudowanego programu animacji.Wiele atrakcji czeka na Was w tym magicznym regionie.

Camping Ludo Camping Parc

Lussas - Ardèche - Francja

Niewielki, zacieniony kemping na południu Ardeche. Warto popływać w basenie czy spróbować pysznej pizzy w tutejszej restauracji. Relaksująca atmosfera, doskonała drużyna animacyjna na miejscu. Miejsce idealne szczególnie dla dzieci do 14 lat.

Poznając przyrodę, czeka na Was przygoda

Kemping w Ardeche jest obowiązkowy dla każdego, kto lubi wyzwania pełne przygód na łonie dziewiczej przyrody. Jest tu piękny choć skalisty krajobraz pośród lasów, jaskiń i niezwykłych przepaści. Obowiązkowym punktem do zwiedzania jest Pont d'Arc w Ardeche –  naturalny most skalny zawieszony na wysokości 34 metrów oraz imponujący górski teren w zalesionym Cevennes. Region ten posiada zróżnicowaną faunę i florę i jest obszarem parku narodowego od 1970 roku. W Ardeche czekają na Was ekscytujące wakacje z wieloma przygodami i wyzwaniami. Z kempingu w Ardeche można wybrać się na wycieczki rowerowe i piesze oraz wspinać się jeśli macie ochotę.

Aktywności i wypoczynek nad wodą w pobliżu Waszego kempingu w Ardeche

Podczas wakacji na kempingu w Ardeche nikt nie będzie się nudził. W regionie tym jest wiele rzek. Dlatego też jest wiele możliwości sportów wodnych w tym regionie. Rwące rzeki przepływają przez głębokie wąwozy, gęste lasy i piękne skały. Czy odważycie się na wyprawę canoe, kajakiem, czy tratwą? Oczywiście możecie też zwolnić. Na płytkich, spokojnych rzekach ze skalistymi zastojami i małymi kamyczkowymi plażami możecie popływać i rozkoszować się słońcem. Kempingi w Ardeche przeważnie położone są blisko rzeki.

 

 

Wiele atrakcji w Ardeche

Z kempingu w Ardeche możecie wybrać się na wiele ciekawych wycieczek, np. wizyta w potężnym średniowiecznym zamku na skale w  Château de Ventadour. Natomiast w grocie  Chauvet Pont d'Arc zobaczyć można najstarsze prehistoryczne malowidła ścienne. W tym francuskim regionie nie można  narzekać na brak jaskiń, np. po korytarzach jaskini  Aven d'Orgnac można spacerować godzinami. W Ardeche jest poza tym wiele różnorodnych małych miasteczek z pięknymi budynkami, jak np. miasto Mende. Czy wybieracie kemping w Ardeche? W takim razie nie zapomnijcie odwiedzić zapewniającej wielu wrażeń przełęczy Gorges de l'Ardèche.

Wiele aktywności w Ardeche

Wakacje w Ardeche to również świetny wybór jeśli chodzi o dzieci. Jest tutaj wiele do zobaczenia również dla nich. Mogą oczywiście wskoczyć do wody lub bawić się na wielu małych plażach. La Ferme aux Crocodiles, czyli farma krokodyli w Pierrelatte, jest także godna polecenia w trakcie Waszego pobytu na kempingu w Ardeche.

Wakacje na kempingu w Ardeche na długo pozostaną w Waszej pamięci.