fr-bou.jpg

Kempingi w Burgundii

Kemping w Burgundii

Kemping w Burgundii oferuje Wam wspaniały wypoczynek. Spędźcie tu swoje wakacje i odkryjcie region rowerem. Ci, którzy kochają wędrówki po górach znajdą piękne, oznaczone trasy we wspaniałym parku przyrodniczym Morvan. W tym przepięknym regionie możecie wybrać się na wycieczkę konno, spróbować sił w raftingu, kajakach czy wspinaczce górskiej. Magiczny krajobraz Burgundii pokrywają liczne zamki, historyczne miasteczka, winnice, zakony, romantycznie płynące rzeki i kanały oraz niezliczone kempingi.

czytaj więcej
Wybierz z 5 kempingi Burgundia z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Aux Rives du Soleil

Pont-de-Vaux - Burgundia - Francja

Doskonale utrzymane tereny wzdłuż rzeki Saône zachęcające do spacerów i wycieczek rowerowych. Atrkacje również dla dzieci.

Camping Château de Chigy

Tazilly - Burgundia - Francja

Piękny kemping na terenie dużego zamku. Spokój, luksus i relaks dla młodszych i starszych. Duży basen i stawy dla miłośników wędkowania. Wspaniałe spacery i wypady rowerowe.

Camping Le Village des Meuniers

Dompierre-les-Ormes - Burgundia - Francja

Prawdziwa burgundzka atmosfera na zielonym wzgórzu, z fantastycznym widokiem na winnice. Jest to raczej mały, ale wygodny kemping. Pobliska wioska znajduje się kilka kroków od kempingu.

Camping La Grappe Fleurie

Fleurie - Burgundia - Francja

Przytulny kemping rodzinny w sercu regionu Beaujolais. Winnice po lewej, winnice po prawej, wszędzie winnice. Ciesz się spokojem i ciszą, przestrzenią i wspaniałymi udogodnieniami na miejscu. Basen, plac zabaw i świeże pieczywo z tutejszej piekarni każdego ranka!

Camping Les Portes du Beaujolais

Anse - Burgundia - Francja

Ciekawy kemping na granicy Saône pomiędzy Villefranche i uroczego Lyonu. Pociąg zabierze Was do wioski Anse. Przez kemping biegnie szlak Beaujolais. Idealny na postój w podróży do Hiszpanii.