fr-bou.jpg

Kempingi w Burgundia

Wakacje na kempingu w Burgundii

Rodzinne wakacje na kempingu w Burgundii to możliwość spędzenia czasu w samym sercu francuskiej wsi. To prawdziwy raj dla miłośników wina z winnicami największych światowych winiarni, położony zaledwie krótką jazdę samochodem od kempingu. Chabils, Montrachet, Pouilly-Fuissé i Pommard to tylko kilka z nich. Burgundia oferuje jednak znaczenie więcej. Polecamy wybrać się do uroczych miast Dijon, Auxerre, Mâcon i Chalon-sur-Saône na niesamowitą wyprawę kulturalno-historyczną. Zobacz spektakularne zamki, wspaniałe średniowieczne wioski, starożytne opactwa i wspaniałą renesansową architekturę. Miłośnicy wypoczynku na świeżym powietrzu powinni wybrać się do Parku Regionalnego Morvan lub popływać łodziami kanałowymi. Z kampingu wybierzesz się na przejażdżkę rowerową przez malownicze okolice pełne zielonych wzgórz, krętych rzek czy pól pokrytych żółtymi kwiatami. Następnie zrelaksuj się na werandzie z lampką schłodzonego Chablis w dłoni, podczas gdy z kuchni dobiegać będzie zapach boeuf bourguignon. La vie est belle!

czytaj więcej
Wybierz z 5 kempingi Burgundia z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Aux Rives du Soleil

Pont-de-Vaux - Burgundia - Francja

Doskonale utrzymane tereny wzdłuż rzeki Saône zachęcające do spacerów i wycieczek rowerowych. Atrkacje również dla dzieci.

Camping Château de Chigy

Tazilly - Burgundia - Francja

Piękny kemping na terenie dużego zamku. Spokój, luksus i relaks dla młodszych i starszych. Duży basen i stawy dla miłośników wędkowania. Wspaniałe spacery i wypady rowerowe.

Camping Le Village des Meuniers

Dompierre-les-Ormes - Burgundia - Francja

Prawdziwa burgundzka atmosfera na zielonym wzgórzu, z fantastycznym widokiem na winnice. Jest to raczej mały, ale wygodny kemping. Pobliska wioska znajduje się kilka kroków od kempingu.

Camping La Grappe Fleurie

Fleurie - Burgundia - Francja

Przytulny kemping rodzinny w sercu regionu Beaujolais. Winnice po lewej, winnice po prawej, wszędzie winnice. Ciesz się spokojem i ciszą, przestrzenią i wspaniałymi udogodnieniami na miejscu. Basen, plac zabaw i świeże pieczywo z tutejszej piekarni każdego ranka!

Camping Les Portes du Beaujolais

Anse - Burgundia - Francja

Ciekawy kemping na granicy Saône pomiędzy Villefranche i uroczego Lyonu. Pociąg zabierze Was do wioski Anse. Przez kemping biegnie szlak Beaujolais. Idealny na postój w podróży do Hiszpanii.