fr-dro.jpg

Kempingi w Drome

Kemping Drome

Wakacje na kempingu w Drome oznaczają wypoczynek pośród zróżnicowanego krajobrazu, z wieloma atrakcjami godnymi zobaczenia i przeżycia. Ten francuski region oferuje wszystko, co potrzebne na udane wakacje. Można tu godzinami uprawiać wycieczki piesze, rowerowe, czy jeździć konno. Warto zwiedzić tutaj piękne historyczne miasta, rozkoszując się winem, orzechami włoskimi  i nugatem. A może chcielibyście rozmarzyć się w tym przepięknym regionie Francji? Wybierzcie zatem jedno z kilku “wymarzonych” zakwaterowań, które Vacansoleil wybrało dla Was i zarezerwujcie Wasz ulubiony kemping w Drome.

czytaj więcej
Wybierz z 8 kempingi Drôme z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Les 3 Lacs du Soleil

Trept - Drôme - Francja

Ciekawe miejsce z trzema jeziorami pełnymi czystej wody (wspaniałe zjeżdżalnie). Ten kemping można także zarezerwować na jedną tylko noc. Widzieliście kiedyś historyczne centrum Lyon?

Camping Le Temps Libre

Bougé-Chambalud - Drôme - Francja

Mnóstwo kwiatów, owoców i atrakcji na kempingu uwielbianym przez dzieci. Warto wybrać się na wycieczkę po rejonie Isere, jednej z najpiękniejszych części płd-wsch Francji.

Camping Le Grand Lierne

Chabeuil - Drôme - Francja

Wiele sportów i zabaw dla starszych i młodszych. Baseny kryte jak i na powietrzu, wspaniałe wieczorne rozrywki. Urocze miejsce pośród winnic Drôme.

Camping Domaine du Couriou

Recoubeau-Jansac - Drôme - Francja

Przytulny kemping rodzinny w pięknym parku przyrodniczym Vercors. Po zwiedzaniu okolicy, ochłodę znajdziecie na kempingu, w dużym parku wodnym o powierzchni 1000 m2.

Camping Iris Parc Le Château de Galaure

Châteauneuf-de-Galaure - Drôme - Francja

POLECAMY: Uroczy, zielony kemping rodzinny z relaksującą atmosferą. Dużo uwagi poświęcanej dzieciom do 16 lat. Blisko Palais Idéal we wschodnim stylu. Nieopodal urocze okoliczne wioski.