fr-jur.jpg

Kempingi w Jurze

Rodzinny kemping w Jurze

Jeśli szukasz wspaniałych, rodzinnych wakacji na kampingu w samym środku zapierającej dech w piersiach dziewiczej scenerii Francji, region Jury jest miejscem w sam raz dla Ciebie. Jego ciemno zalesione wzgórza, okazałe farmy mleczne, a także bujnie porośnięta winoroślą górska kraina, wspaniale rozciągają się z Burgundii, do Wogezów, aż do szwajcarskiej granicy. Jura to prawdziwy raj dla miłośników aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Wędruj poprzez malowniczy krajobraz lub popływaj w błogich Jeziorach Clairvaux bądź Chalain. Z kolei Rzeki Loue oraz Ain to świetne miejsce zarówno do kajakowania jak i łowienia ryb. Wybierz się na przejażdżkę rowerem przez dzikie lasy oraz wspinaj się po stromych wzgórzach Jury lub po prostu zrelaksuj się nad taflą wody z kieliszkiem wybornego Chateau-Chalon i kawałkiem boskiego sera Comté. 

czytaj więcej
Wybierz z 6 kempingi Jura z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Domaine de Chalain

Doucier - Jura - Francja

Pięknie usytuowane miejsce nad brzegami jeziora Chalain. Wszelkiego rodzaju zabawy wodne w jeziorze i rozrywka na kempingu, dla nastolatków dyskoteka.

Camping Le Fayolan

Clairvaux-les-Lacs - Jura - Francja

Duży, przyjemny kemping rodzinny z własną plażą, oferujący mnóstwo gier i zabaw dla młodszych i starszych. Także okolica zachęca do wielu wycieczek.

Camping Le Moulin

Patornay - Jura - Francja

Przyjazny dzieciom kemping w pięknym spacerowym regionie. Tama pozwala na spokojne zabawy w płytkiej zatoce.Warto wybrać się na wycieczkę nad wodospady.

Camping Les Bords de Loue

Parcey - Jura - Francja

Długie i wąsko rozciągające się terytorium wzdłuż rzeki Loue ze wspaniałymi plażami i możliwościami zabaw. Także wędkarze pokochają to miejsce.

Camping L'Ile Chambod

Hautecourt-Romanèche - Jura - Francja

Bardzo przyjazny dzieciom kemping z mnóstwem zabaw i atrakcji sportowych. Przyjazna atmosfera. Pobliska rzeka i przyjemne płytkie jezioro sprzyjają wodnym zabawom.

Campingplätze in der Region Jura

Campingplätze im Jura

Sie suchen nach einem Camping- Urlaub in Frankreichs unberührter Natur? Dann ist ein Camping im Jura eine ausgezeichnete Wahl, da sich in dieser Region alles um das Thema Natur dreht. Vor allem das Seengebiet lockt viele Touristen an. Geographisch grenzt der Naturpark Haut-Jura an die Schweiz. Dies ist das perfekte Gebiet für lange Wanderungen und Skitouren im Winter. Der Jura erreicht Höhen über 1700 Meter. Sie werden sich an den großartigen Ausblicken über den Genfer See und die Alpen erfreuen. Entdecken Sie unberührte, wundervolle Gegenden von Ihrem Camping im Jura aus.

czytaj więcej
Wybierz z 6 kempingi Jura z Vacansoleil