fr-cor.jpg

Kempingi na Korsyce

Kemping na Korsyce

Korsyka, nieodkryty klejnot nad Morzem Śródziemnym. Kamping w tym miejscu oznacza niezapomniane wakacje na najpiękniejszej wyspie Morza Śródziemnego. Zachwycające wybrzeże, zapierające dech w piersi góry, dzikie lasy i wspaniała dziewicza przyroda. Dom Napoleona Bonaparte, bogactwo kulturowe miast, stylowe nadmorskie miejscowości i jedne z najpiękniejszych plaż w Europie. To też prawdziwy raj dla miłośników wycieczek pieszych i rowerowych i fascynujące połączenie wpływów włoskich i francuskich. Ciepła, gościnna atmosfera, przyjaźni tubylcy i fantastyczne jedzenie – Korsyka to idealne miejsce na ziemi na rodzinne wakacje na kempingu.

czytaj więcej
Wybierz z 5 kempingi Korsyka z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Marina d'Erba Rossa

Ghisonaccia - Korsyka - Francja

Białe piaszczyste plaże, lazurowe morze i budynki w afrykańskim stylu. Piękny kemping w połowie drogi na wschodnie wybrzeże Korsyki. Przyjemna atmosfera i rozrywka dla pości w każdym wieku.

Camping Perla di Mare

Ghisonaccia - Korsyka - Francja

Raj na ziemi na prawdziwej rajskiej wyspie. Odkryjcie Korsykę z tego cudownego miejsca. Zrelaksować możecie się na plaży, przy barze plażowym oraz tropikalnym basenie.

Camping Sole di Sari

Solenzara - Korsyka - Francja

Sole Di Sari to nowy, ekologiczny kemping położony nad rzeką La Solenzara na przepięknej Korsyce.

Camping Acqua e Sole

Sainte-Lucie de Porto-Vecchio - Korsyka - Francja

Kemping położony w spokojnym miejscu nieopodal uroczej wioski i w pobliżu jednej z najpiękniejszych plaż Korsyki. Udany mix kultury i wodnych atrakcji sportowych 15 km od Porto-Vecchio.

Camping Le Kallisté

Saint-Florent - Korsyka - Francja

Uroczy kemping zaledwie 2 minuty spacerem od morza, położony w jednej z najpiękniejszych zatok Morza Śródziemnego. Mnóstwo ciekawych miejsc w okolicy i rodzinne atrakcje na kempingu.