fr-cor.jpg

Kempingi na Korsyce

Kemping na Korsyce

Kemping na Korsyce. Dla wielu oznacza to wakacje na jednej z najpiękniejszych wysp Morza Śródziemnego. Ta górska wyspa  leży na południe od stałego lądu Francji. Można tu dostrzec wiele włoskich akcentów, choć od połowy XVIII wieku jest to wyspa francuska. Większość kempingów położonych jest na wybrzeżu. Po jednej stronie znajduje się fantastyczna plaża, zaś po drugiej spektakularne górskie krajobrazy z lasami, jaskiniami i wodospadami. Nie jest niespodzianką to, że wielu turystów chętnie przyjeżdża na kemping na Korsyce.

czytaj więcej
Wybierz z 6 kempingi Korsyka z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Marina d'Aléria

Aléria - Korsyka - Francja

Kameralny kemping rodzinny bezpośrednio przy plaży. Urocze miejsce pośród drzew piniowych i kwiatów. Dzieci spędzą wspaniałe chwile na plaży, placu zabaw i z drużyną animacyjną. Prawdziwy raj na ziemi!

Camping Marina d'Erba Rossa

Ghisonaccia - Korsyka - Francja

Białe piaszczyste plaże, lazurowe morze i budynki w afrykańskim stylu. Piękny kemping w połowie drogi na wschodnie wybrzeże Korsyki. Przyjemna atmosfera i rozrywka dla pości w każdym wieku.

Camping Perla di Mare

Ghisonaccia - Korsyka - Francja

Raj na ziemi na prawdziwej rajskiej wyspie. Odkryjcie Korsykę z tego cudownego miejsca. Zrelaksować możecie się na plaży, przy barze plażowym oraz tropikalnym basenie.

Camping Sole di Sari

Solenzara - Korsyka - Francja

Sole Di Sari to nowy, ekologiczny kemping położony nad rzeką La Solenzara na przepięknej Korsyce.

Camping Acqua e Sole

Sainte-Lucie de Porto-Vecchio - Korsyka - Francja

Kemping położony w spokojnym miejscu nieopodal uroczej wioski i w pobliżu jednej z najpiękniejszych plaż Korsyki. Udany mix kultury i wodnych atrakcji sportowych 15 km od Porto-Vecchio.