Kempingi w Langwedocji/Roussillon

Kemping w Langwedocji-Roussillon

Kemping w Langwedocji-Roussillon oferuje wszystko co najlepsze z dwóch krajów: Francji i Hiszpanii. Langwedocja i Roussillon zostały połączone po Francuskiej Rewolucji i objęły całe wybrzeże od delty rzeki Rodan aż do hiszpańskiej granicy. Czy poszukujecie wakacji ze wspaniałą pogodą i wieloma atrakcjami? Zatem wakacje w tym francuskim regionie będą zdecydowanie dla Was. Bez względu na to, czy lubicie plażę, sporty, dobre jedzenie, kulturę czy raczej wszystko po trochu, na kempingu w Langwedocji-Roussillon doświadczycie tego wszystkiego. Zarezerwujcie  Wasz ulubiony kemping przez Vacansoleil a z pewnością spędzicie beztroskie wakacje.

czytaj więcej
Wybierz z 40 kempingi Langwedocja-Roussillon z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping La Sirène

Argelès-sur-Mer - Langwedocja-Roussillon - Francja

Duży, międzynarodowy kemping położony kilometr od plaży. Mnóstwo udogodnień- wspaniały rajski basen i niesamowicie szeroki program zajęć dla młodszych i starszych.

Camping L'Hippocampe

Argelès-sur-Mer - Langwedocja-Roussillon - Francja

Raczej niewielki, spokojny kemping z placem zabaw i basenami. Więcej atrakcji znajdziecie na siostrzanym kempingu La Sirene, po drugiej stronie drogi, gdzie wstęp dla klientów L'Hippocampe jest bezpłatny.

Camping Mar Estang

Canet Plage - Langwedocja-Roussillon - Francja

Canet-Plage tętni życiem, ale na tym dużym kempingu także wiedzą co znaczy dobra zabawa. Wspaniały kompleks basenów, zjeżdżalnie, sporty i wypoczynek na plaży.

Camping Ma Prairie

Canet-en-Roussillon - Langwedocja-Roussillon - Francja

Nieopodal Perpignan i uroczych wiosek rybakich wzdłuż wybrzeża Roussillon. Doskonałe baseny, atrakcje sportowe i rozległa plaża w odleglości jedynie 3 kilometrów.

Camping Le Trivoly

Torreilles Plage - Langwedocja-Roussillon - Francja

Przytulny rodzinny kemping blisko skąpanych w słońcu plaż śródziemnomorskich. Fajny basen, tropikalna roślinność i radosne animacje dla dzieci i dorosłych.

Imponująca przyroda w Langwedocji-Roussillon

Okolice Waszego kempingu w Langwedocji-Roussillon są nazywane imponującymi. Nie powinniście pominąć parku przyrodniczego  Camargue. Znajdziecie tutaj różowe flamingi, czarne byki, i szaro-białe konie Camargue. Największy kanion w Europie,  the Gorges du Verdon jest położony na Masywie Centralnym. Park Narodowy  The Cévennes jest punktem obowiązkowym do odwiedzenia w trakcie Waszego pobytu na kempingu w Langwedocji-Roussillon. Strome zbocza i ściany skalne powstały na wskutek erozji rzeki Tarn. Możecie podziwiać też stalaktyty w jaskiniach, zobaczyć kanion  the Gorges du Tarn lub wsiąść do pociągu, który zabierze Was do skalnych  formacji Chaos de Montpellier-le-Vieux.

Ciekawe miejsca w pobliżu Waszego kempingu w Langwedocji-Roussillon

W kulturowym obszarze Langwedocji-Roussillon jest wiele do zobaczenia z Waszego kempingu. Współczesne cywilizacje i religie Langwedocji i Roussillon połączyły się. Piękne budowle i  pomniki, gdzie niektóre należą do listy Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO, są wynikiem tych kultur. Odwiedźcie miasto  Nimes the Maison Carree lub Arenę i zobaczcie liczne zamki i katedry tego regionu. Czy jesteście miłośnikami francuskiego wina? Odwiedźcie więc jedną z winiarni i spróbujcie sami wina w okolicach Waszego kempingu w Langwedocji-Roussillon.

Sportowe aktywności w Langwedocji-Roussillon

Na kempingu w Langwedocji-Rousillion nie musicie siedzieć w bezruchu. Region ten oferuje różnorodność aktywności dla całej rodziny. Przyjemne spacery pośród pięknej przyrody ciesząc się pięknymi widokami. Często organizowane są wycieczki. Na przykład, możecie wziąć udział w wspinaczce czy przejażdżce rowerami górskimi. Możecie wybrać też zjazdy na linie, kajaki czy rafting. Wzdłuż wybrzeża w pobliżu waszego kempingu w Langwedocji-Roussillon możecie też uprawiać różne sporty wodne, wypoczywać na plaży lub podziwiać podwodny świat.

Malownicze wioski i czarujące miasteczka Langwedocji-Roussillon

Wszystkie miejsca w pobliżu Waszego kempingu w Langwedocji-Roussillon mają atmosferę Morza Śródziemnego. Miasta są dynamiczne i posiadają wiele historycznych zabytków. Wioska  Aiguèze zbudowana jest na stoku, położona na klifie, posiada też wiele pomników historycznych. Miasto  Béziers jest znane jako stolica winnic, a miasto  Montpellier wygląda jak ogromny labirynt, dzięki licznym placom, wąskim i ślepym uliczkom oraz rezydencjom. Przeżyjcie to sami podczas Waszego pobytu na kempingu w Langwedocji-Roussillon.

Jest tak wiele do zrobienia i zobaczenia, że prawdopodobnie jeden kemping w Langwedocji-Roussillon Wam nie wystarczy.