Kempingi w Argelès-sur-Mer

Kemping w Argelès-sur-Mer

Wakacje na kempingu w Argelès-sur-Mer u stóp masywu Albères w Roussillon i Langwedocji to połączenie słońca, plaży, morza i piękna przyrody. Region ten oferuje mnóstwo atrakcji. Z pewnością spędzicie tu wyjątkowe wakacje w przepięknych promieniach słońca. Przez harmonijny krajobraz Pirenejów biegną liczne trasy spacerowe, rowerowe, kolarstwa górskiego a nawet ścieżki do jazdy konnej. W tradycyjnych miasteczkach oraz miejscowościach będziecie mogli podziwiać tutejsze rękodzieło. To wszystko umożliwi kemping w Argelès-sur-Mer.

czytaj więcej
Wybierz z 9 kempingi Argelès-sur-Mer z Vacansoleil

Camping La Sirène

Argelès-sur-Mer - Langwedocja-Roussillon - Francja

Duży, międzynarodowy kemping położony kilometr od plaży. Mnóstwo udogodnień- wspaniały rajski basen i niesamowicie szeroki program zajęć dla młodszych i starszych.

Camping L'Hippocampe

Argelès-sur-Mer - Langwedocja-Roussillon - Francja

Raczej niewielki, spokojny kemping z placem zabaw i basenami. Więcej atrakcji znajdziecie na siostrzanym kempingu La Sirene, po drugiej stronie drogi, gdzie wstęp dla klientów L'Hippocampe jest bezpłatny.

Camping La Chapelle

Argelès-sur-Mer - Langwedocja-Roussillon - Francja

Niedużych rozmiarów kemping niedaleko sklepików i nocnego życia Argeles. Równie blisko jest także do plaży. Polecamy wizytę w Collioure oraz parku wodnym Aqualand.

Camping Le Bois de Valmarie

Argelès-sur-Mer - Langwedocja-Roussillon - Francja

Doskonale zorganizowany kemping blisko plaży ze wspaniałym parkiem wodnym. Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Polecamy tez restaurację serwującą wyborne dania.

Camping Les Marsouins

Argelès-sur-Mer - Langwedocja-Roussillon - Francja

Pływanie, zjeżdżalnie wodne, drzewa palmowe, nowe domki i plaża 800 metrów stąd. Świat jest piękny na tym w pełni odnowionym kempingu. Argèles wprost tętni życiem!

Kemping w Argelès-sur-Mer to przede wszystkim bliskość szerokich plaż i lazurowego morza. Nad wybrzeżem góruje masyw Albères, zaś linię brzegową porastają lasy sosnowe. Atrakcyjna promenada idealnie wprost nadaje się do spacerów i wędrówek. Są tu też różne rodzaje sklepów i liczne restauracje. Mnóstwo atrakcji tego regionu czyni kemping w Argelès-sur-Mer doskonałym wyborem dla każdego.