fr-loi.jpg

Kempingi w dolinie Loary

Kemping nad Loarą

Wakacje na kempingu nad Loarą, na północnym-zachodzie Francji to idealny wypoczynek dla gości w każdym wieku. Region ten posiada bogactwo zarówno kulturalne, przyrodnicze, jak i historyczne. Liczne zamki znajdujące się w regionie Loary zapewniają emocje, jakich z pewnością długo nie zapomnicie. Największy zamek znajduje się w regionie Blois, w mieście Chambord. Co roku mnóstwo turystów przyciąga także portowe miasto Nantes, miejsce urodzin Juliusza Verne’a. Na kempingu nad Loarą nie ma miejsca na nudę.

czytaj więcej
Wybierz z 8 kempingi Loara z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Parc de Fierbois

Sainte-Catherine-de-Fierbois - Loara - Francja

Wspaniałe miejsce wakacyjne dla rodzin. Urocze jezioro z piaszczystą plażą i mnóstwem atrakcji wodnych na kempingu dla dzieci. Dla rodziców - degustacja win.

Camping Le Parc du Val de Loire

Mesland - Loara - Francja

Położony pośród winiarni, dobrze utrzymany kemping. Idealny na rowerowe wycieczki po okolicy. Warto odwiedzić Orlean, Blois i wioskę artystów Trôo.

Camping Domaine de l'Etang

Brissac-Quincé - Loara - Francja

Urocze miejsce pomiędzy winiarniami doliny Loary i starymi, odnowionymi farmami. Mnóstwo zabawy dla dzieciaków i wspaniale zakupy w Saumur.

Camping L'Ile d'Offard

Saumur - Loara - Francja

5-gwiazdkowy kemping na wyspie rzeki Loara z widokiem na zamek Saumur. Możecie korzystać z luksusowych udogodnień na miejscu oraz w okolicy doliny Loary, która znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Zabierzcie ze sobą rowery lub wypożyczcie na miejscu.