Kempingi nad morzem w Francja


Wspaniałe kempingi blisko morza we Francji

Chcesz spędzić wspaniałe wakacje blisko morza we Francji? Wybierz wysokiej jakości kemping nad Morzem Śródziemnym lub Atlantykiem z oferty Vacansoleil!

Wybierz jeden z wielu kempingów z oferty Vacansoleil blisko morza

Szukasz kempingu blisko morza, nie chcesz pakować samochodu i pokonywać długich tras do plaży? Masz szczęście! Vacansoleil wybrało dla Ciebie najlepsze kempingi we Francji, by wraz z rodziną móc spędzić udane wakacje na kempingu nad morzem!

Wszystkie kempingi z listy poniżej znajdują się tuż przy plaży. Wybierz wymarzony kemping nad morzem!
 

Wybierz z 5 kempingi w Francja

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Les Méditerranées Beach Garden

Marseillan-Plage - Langwedocja-Roussillon - Francja

POLECAMY: Położony w spokojnym miejscu, blisko plaży z nowymi udogodnieniami, m.in. wspaniałym kompleksem basenów. Nieopodal Marseillan-Plage, Agde i Cap d'Agde.

Camping Les Mouettes

Carantec - Bretania - Francja

Jedno z najpiękniejszych miejsc rejonu Bretanii. Warto zobaczyć stare miasteczka i piękne plaże. O ile uda się Wam wyciągnąć dzieci z kompleksu basenów na kempingu.

Camping Club Le Marisol

Torreilles Plage - Langwedocja-Roussillon - Francja

Wspaniałe miejsce na wakacje. Rozrywka dla wszystkich oraz bezpośredni dostęp do plaży. Polecamy spacer po wioskach rybackich wzdłuż wybrzeża. Położony nieopodal Hiszpanii.

Camping La Dune des Sables

Les Sables-d'Olonne - Vendée - Francja

Widok na morze i bliskość plaży sprawiają, że jest to miejsce idealne dla entuzjastów słońca i rodzin z małymi dziećmi. Polecamy też pyszne lody na bulwarze Les Sables.