Kempingi nad morzem w Francja


Wspaniałe kempingi blisko morza we Francji

Chcesz spędzić wspaniałe wakacje blisko morza we Francji? Wybierz wysokiej jakości kemping nad Morzem Śródziemnym lub Atlantykiem z oferty Vacansoleil!

Wybierz jeden z wielu kempingów z oferty Vacansoleil blisko morza

Szukasz kempingu blisko morza, nie chcesz pakować samochodu i pokonywać długich tras do plaży? Masz szczęście! Vacansoleil wybrało dla Ciebie najlepsze kempingi we Francji, by wraz z rodziną móc spędzić udane wakacje na kempingu nad morzem!

Wszystkie kempingi z listy poniżej znajdują się tuż przy plaży. Wybierz wymarzony kemping nad morzem!
 

Wybierz z 15 kempingi w Francja

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Le Grand Large

Les Pieux - Normandia - Francja

Piękny wydmowy rejon, chroniony przed morskim wiatrem. Brak samochodów, ale bliskość plaży sprawia, ze dzieci bawią się tu bezpiecznie.

Camping Les Mouettes

Carantec - Bretania - Francja

Jedno z najpiękniejszych miejsc rejonu Bretanii. Warto zobaczyć stare miasteczka i piękne plaże. O ile uda się Wam wyciągnąć dzieci z kompleksu basenów na kempingu.

Camping Les Dunes

Brétignolles-sur-Mer - Vendée - Francja

Duży kemping przy plaży z szeregiem udogodnień. Kryte i zewnętrzne baseny oraz wiele atrakcji zarówno dla dzieci jak i rodziców.

Camping La Dune des Sables

Les Sables-d'Olonne - Vendée - Francja

Widok na morze, a plaza tuz przy kempingu. Dla miłośników plaży i rodzin z dziećmi to idealna kombinacja. Polecamy też pyszne lody na bulwarze Les Sables.

Camping Domaine le Midi

Barbâtre - Vendée - Francja

Uroczy kemping tuż przy szerokiej, piaszczystej plaży. Od centrum miasteczka Barbatre dzieli Was tylko 10-minutowy spacer. Kemping oferuje bogaty program animacji dla osób w każdym wieku.