fr-pro.jpg

Kempingi w Prowansji

Kemping w Prowansji

Jeśli szukacie kempingu w Prowansji, macie szeroki wybór. Region ten słynie z lawendowych pól i słonecznych równin a także doskonałych win rosé oraz pięknych miast jak Nicea, Toulon czy Marsylia. Kemping to pochwała i radość z darów przyrody, świeżego powietrza, prostoty, spokojnego życia, kultury i pysznych potraw regionalnych. Nic nie dorówna kempingowi w Prowansji. 

czytaj więcej
Wybierz z 16 kempingi Prowansja z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Ile des Papes

Villeneuve Les Avignon - Prowansja - Francja

Mnóstwo wysokiej klasy udogodnień na niewielkiej wysepce na rzece Rodan. Idealne miejsce, 6 km od papieskiego miasta Avignon. Transport do miasta, na dworzec kolejowy i lotnisko.

Camping Domaine du Verdon

Castellane - Prowansja - Francja

Piękne krajobrazy, wspaniały klimat i wycieczka do Gorges du Verdon lub nad śródziemnomorskie plaże. Zapraszamy na przyjemny kemping z rozrywką dla każdego.

Camping International

Castellane - Prowansja - Francja

Piękne strome, zielone tereny, urokliwy widok na pobliskie Castellane. Wysokiej klasy udogodnienia. Najpierw rafting, spływ kajakiem lub spacer w górach, a później wupoczynek na basenie.

Camping Les Lacs du Verdon

Régusse - Prowansja - Francja

Przytulne miejsce w jednym z najpiękniejszych rejonów południowej Prowansji. Czyste powietrze i dużo cienia. Mnóstwo rodzinnych atrakcji. Prywatny klub żeglarski nad jeziorem Ste-Croix.

Camping L'Hippocampe

Volonne - Prowansja - Francja

Idealny kemping dla rodzin z wieloma udogodnieniami w pobliżu wioski Volonne. Wspaniały park z basenami i rozbudowany program zajęć dla młodszych i starszych.