fr-pro.jpg

Kempingi w Prowansji

Rodzinny kamping w Prowansji

Na wakacyjnym campingu w Prowansji poczujesz się jak w impresjonistycznym obrazie. Niekończące się pola purpurowej lawendy przeplatane żółcią pól kukurydzy, urocze wioski na zboczach wzgórz podświetlone ognistymi promieniami zachodzącego słońca, a w oddali migoczące, głębokie wody Morza Śródziemnego. Nie ma co się dziwić, że Renoir, Chagall, Cézanne i Picasso kochali ten region. Prowansja to jeden z najbardziej malowniczych obszarów we Francji, z zapierającymi dech miejscowościami L’Estaque, Roussillon, Lacoste, Saint-Rémy-de-Provence i Ménerbes. Przełom Verdon (Gorges du Verdon) jest niczym Wielki Kanion Europy i stanowi znakomitą lokalizację dla niezapomnianych wakacji na campingu.

czytaj więcej
Wybierz z 16 kempingi Prowansja z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Domaine du Verdon

Castellane - Prowansja - Francja

Piękne krajobrazy, wspaniały klimat i wycieczka do Gorges du Verdon lub nad śródziemnomorskie plaże. Zapraszamy na przyjemny kemping z rozrywką dla każdego.

Camping L'Hippocampe

Volonne - Prowansja - Francja

Idealny kemping dla rodzin z wieloma udogodnieniami w pobliżu wioski Volonne. Wspaniały park z basenami i rozbudowany program zajęć dla młodszych i starszych.

Camping Beauregard

Mornas - Prowansja - Francja

Przyjemny górsko-leśny rejon w najwyższej części doliny Rhône. Dzieci z pewnością nie będą się tu nudziły. Polecamy odwiedziny w mieście Orange z robiącą wrażenie fortecą Mornas.

Camping Le Garrigon

Grillon - Prowansja - Francja

Położony w spokojnej okolicy, niewielki 4-gwiazdkowy kemping oferujący wszelkie wygody. Nieopodal imponującego miasta zamkowego Grignan i pól lawendowych Vaucluse.

Camping Le Val de Durance

Cadenet - Prowansja - Francja

Idealne miejsce na rozpoczęcie wycieczki po rejonie Prowansji położone nad jeziorem z plażą. To wspaniałe miejsce dla rodzin z dziećmi.