Kempingi w Somme

Kemping w Somme

Zarezerwuj wakacje na kempingu w Somme i spędź niezapomniane wakacje na kempingu. Somme, Aisne i Oise składają się na Pikardię. Każdy z trzech departamentów bierze swą nazwę od konkretnych rzek. Meandrując przez okolicę rzeka Somme mija malownicze zakamarki. W miejscu, w którym rzeka Somme wpływa do kanału, znajduje się piękne sanktuarium ptaków. Na wybrzeżu znaleźć można niekończące się plaże zapewniające miłośnikom słońca, morza, sportów wodnych i plażowania, mnóstwo atrakcji podczas wakacji na kempingu w Somme.

czytaj więcej
Wybierz z 2 kempingi Somme z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Le Domaine de Drancourt

Saint-Valery-sur-Somme - Somme - Francja

POLECAMY: Luksusowy kemping na terenie starego zamku nieopodal estuarium Somme. Spokojna atmosfera, baseny, a nawet prywatny driving range. Na miejscu jest też restauracja.

Camping Le Rompval

Mers-les-Bains - Somme - Francja

Doskonale zorganizowany, niewielki kemping w pobliżu plaży oraz jej wysokich klifów kredowych. Znajdziecie tu i dobrą kuchnię, i piękne zamki, a także zachwycające krajobrazy.

Z kempingu w Somme wybierzcie się na przejażdżkę wzdłuż rzeki o tej samej nazwie i zobaczcie ślady z I wojny światowej. Do monumentów prowadzi wyznaczony szlak. Wizyta w Abbeville i Amiens to doskonały pomysł na spędzenie dnia, zaś archeologiczny park Samara idealnie nadaje się do pokazania dzieciom. Pobyt na kempingu w Somme z pewnością Was nie rozczaruje.