Kempingi w Bourg

Kemping w pobliżu Bourg

Czy Wy także lubicie spędzać czas na świeżym powietrzu i obcować z przyrodą? Zapraszamy na kemping w pobliżu Bourg. Kemping La Croix d'Arles to doskonała baza wypadowa do odkrycia uroków okolicy. Miasto położone jest w przepięknym regionie Szampania/Ardeny na wschód od Paryża, pomiędzy Burgundią a Belgią. Z kempingu w Bourg można odwiedzić aż trzy pobliskie regiony. W lasach Burgundii, Szampanii i Ardenach można wybrać się na fantastyczne przejażdżki rowerowe lub założyć wygodne buty i pieszo zwiedzić najpiękniejsze miejsca Franche Comté.

czytaj więcej
Wybierz z 1 kemping Bourg z Vacansoleil

Camping La Croix d'Arles

Bourg - Szampania-Ardeny - Francja

Idealne miejsce na nocleg tranzytowy jak i na dłuższy pobyt. Znajdziesz tu wszystko: basen, plac zabaw i doskonałą restauracje. Niedaleko znajduje się historyczne miasto Langres.

W pobliżu kempingu w Bourg znajduje się szereg jezior, które zapewniają wiele godzin wspaniałej wodnej zabawy. Wasze dzieci spędzą niezapomniane chwile na kempingu a także w jego okolicy. Polecamy zabawę na placu zabaw, w dmuchanym zamku pluskanie w basenie czy grę w minigolfa. Dzieciaki będą niezwykle szczęśliwe jeśli zabierzecie je do Nigolandu, parku rozrywki dla osób w każdym wieku. Ponad siedem hektarów pięknych, zielonych terenów, woda, spa, wspaniałe widoki i atrakcyjne zajęcia składają się na niezapomniane wakacje na kempingu w Bourg.