Kempingi w Żyrondzie

Kemping w Żyrondzie

Okolice kempingu w Żyrondzie oferują mnóstwo atrakcji. Są tu niekończące się plaże z szerokimi wydmami i lasami piniowymi, wspaniałe winnice w okolicznych miejscowościach, kurorty morskie i malownicze jeziora słodkowodne. W Żyrondzie, regionie produkującym doskonałe wina, jak np. Médoc, nie sposób się nudzić. Większość zakwaterowań, jak na kempingu w Żyrondzie znajduje się na wybrzeżu Atlantyku. W tej części Francji ocean stwarza doskonałe warunki dla surferów.

czytaj więcej
Wybierz z 4 kempingi Zyronda z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Soulac Plage

Soulac-sur-Mer - Zyronda - Francja

Popularny kemping przy plaży . Idealny dla dzieci, mlodzieży i doroslych. Duży park wodny i animacje w ciągu dnia. Wspaniale widoki na Atlantyk!

Camping Domaine de Soulac

Soulac-sur-Mer - Zyronda - Francja

Kompaktowy kemping rodzinny z mnóstwem zacienionych miejsc i świeżym morskim powietrzem. Przygotuj się na atrakcje w postaci pływania, opalania i budowania zamków z piasku. Możesz też po prostu wskoczyć do basenu!

Camping Les Viviers

Lège-Cap-Ferret - Zyronda - Francja

Miejsce wystarczająco gwarne, aby spędzić aktywne rodzinne wakacje i wystarczająco spokojne, aby zapewnić absolutny relaks. Kemping Les Viviers to świetnie zorganizowany ośrodek z mnóstwem okazji do zabawy dla dzieci i odpoczynku dla rodziców.

Camping Médoc Océan

Vensac - Zyronda - Francja

<span data-sheets-value="{&quot;1&quot;:2,&quot;2&quot;:&quot;10 km od kempingu Médoc Océan znajdziesz różnorodne, przyjazne dzieciom plaże. Możesz wybrać się tam rowerem przez las. Wypożyczalnia rowerów dostępna jest na kempingu. &quot;}" data-sheets-userformat="{&quot;2&quot;:4993,&quot;3&quot;:{&quot;1&quot;:0},&quot;10&quot;:2,&quot;11&quot;:4,&quot;12&quot;:0,&quot;15&quot;:&quot;arial,sans,sans-serif&quot;}">10 km od kempingu Médoc Océan znajdziesz różnorodne, przyjazne dzieciom plaże. Możesz wybrać się tam rowerem przez las. Wypożyczalnia rowerów dostępna jest na kempingu.</span>

Wakacje na kempingu w Żyrondzie to czysty relaks. Mimo to jest tu także mnóstwo miejsc, które warto zwiedzić. Wybierzcie się na wycieczkę rowerową i wędrówkę górską, aby odkryć różne oblicza tego regionu. Wybierzcie się łodzią nad jezioro lub wypożyczcie żaglówkę. Wszędzie, gdzie się rozejrzycie dostrzeżecie zamki i historyczne miasta warowne. Kemping w Żyrondzie to wspaniała destynacja dla osób kochających sporty wodne, przyrodę, kulturę oraz wypoczynek.