es-cod.jpg

Kempingi na Costa Dorada

Kamping na Costa Dorada

Słońce, morze i plaża… te trzy powody wystarczą, by zdecydować się na rezerwację kempingu na Costa Dorada. Miejsce to nazywane jest też Złotym Wybrzeżem, a to dzięki długim, piaszczystym plażom, idealnym dla rodzin z dziećmi. Gwarne ośrodki nadmorskie, urocze miejscowości, malownicze pasma górskie, mnóstwo możliwości uprawiania sportów wodnych i mnóstwo ciekawych miejsc na wycieczki po okolicy. Korzystaj z przyjemnej temperatury i spędzaj aktywnie czas z rodziną. Vacansoleil zaprasza Cię do poznania tego pięknego regionu przebywając na kampingach na Costa Dorada.

czytaj więcej
Wybierz z 10 kempingi Costa Dorada z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Vilanova Park

Vilanova i la Geltrú - Costa Dorada - Hiszpania

Najwyższej klasy kemping polożony na pięknym terenie z pięcioma basenami do dyspozycji gości. Dodatkowa atrakcją są profesjonalne animacje, a także sauna, jacuzzi oraz siłownia. Polecamy przejazd tunelami Garraf, które zaprowadzą Was do Barcelony.

Camping La Torre del Sol

Miami Playa - Costa Dorada - Hiszpania

Fantastyczne miejsce w jednym z najpiękniejszych regionów Costa Dorada. Wybór jest trudny: piękna plaża, czy atrakcyjny basen z jacuzzi... Hitem jest duża dyskoteka.

Camping Las Palmeras

Tarragona - Costa Dorada - Hiszpania

City trip czy wypoczynek na plaży? Kemping oferuje jedno i drugie: fantastyczną, dwukilometrową plażę piaszczystą zaledwie 5 km od Tarragony.

Camping Ametlla Village Platja

L'Ametlla de Mar - Costa Dorada - Hiszpania

Atrakcyjny kemping rodzinny położony pomiędzy dwoma zatokami z pięknym widokiem na morze. Piaszczysta plaża malowniczo otoczona skałami. Na kempingu szkoła nurkowania.

Camping Montblanc Park

Montblanc - Costa Dorada - Hiszpania

Surowe tereny Hiszpanii polozone zaraz za "Costas" pósród pieknej przyrody. Doskonaly dostep, luksusowe udogodnienia i wiele zajec dla dzieci i nastolatków.