Costa Verde

Kemping Costa Verde

Kemping na Costa Verde to doskonałe miejsce na letni wypoczynek. Temperatury są tu niezwykle przyjemne, nie za wysokie i nie za niskie. Przyczyną jest fakt, iż Costa Verde jest najbardziej wysuniętym na północ wybrzeżem Hiszpanii. Idealne miejsce na wakacje z dziećmi w sezonie! Dowiedz się więcej i odkryj co jeszcze ma do zaoferowania Costa Verde. Od razu będzie można zaplanować pierwsze dni pobytu!

czytaj więcej
Wybierz z 466 kempingi Goście Vacansoleil:

Przyjemne, małe plaże

To, co wyróżnia Costa Verde od pozostałych hiszpańskich wybrzeży to niezwykły spokój. Dodatkowo także piaszczyste plaże i krystalicznie czysta woda morska. Zamiast jednej długiej plaży, która znajduje się na Costa Brava, Costa Verde oferuje szereg mniejszych plaż. Miejsce to charakteryzuje skaliste wybrzeże, a skały dzielą je na kilka mniejszych piaszczystych plaż ze sporą ilością cienia.

Costa Verde: zielone wybrzeże Hiszpanii

Costa Verde zawdzięcza swą nazwę niezwykłej ilości zielonych roślin. Rozległe tereny porośnięte trawą i pokryte lasami sosnowymi pomiędzy górami. Wybierając kemping na Costa Verde, wybierasz plaże i przyrodę. Idealne miejsce do naładowania baterii w otoczeniu zieleni.

Obowiązkowo na Costa Verde

Podczas wypoczynku na Costa Verde obowiązkowo trzeba się zrelaksować na jednej z pobliskich piaszczystych plaż. Ze względu na temperaturę i rozmiar plaże te są idealne na wakacje dla rodzin z małymi dziećmi, a także dla par. Dorośli mogą wypocząć opalając się z dobrą książką w ręce i przy szumie fal, zaś dzieci będą miały mnóstwo miejsca do zabawy w piasku.

Wyprawa po okolicy

Oprócz pięknych plaż, Costa Verde słynie też z prehistorycznych jaskiń, wspaniałych szlaków górskich, miasteczek z wąskimi, wybrukowanymi uliczkami i tradycyjnych hiszpańskich restauracji serwujących najlepsze dania rybne i mięsne, a także warzywne szaszłyki, które kochają dzieci.  

Noja, Santander & Bilbao

Noja to jedno z najpiękniejszych miast na Costa Verde z charakterystycznym centrum i jednymi z najpiękniejszych plaż regionu. Polecamy także zwiedzić stolicę prowincji Cantabrië, Santander. W tym portowym miasteczku można skosztować świeżych owoców morza lub wybrać się na wycieczkę łodzią z Los Reginas w cenie zaledwie kilku euro. W dużym Bilbao odkryjecie kulturę Basków. Można tu podziwiać Teatr Arriage, most Zubizuri, Katedrę Santiago de Bilbao czy Muzeum Guggenheima.