Kempingi nad morzem w Hiszpania


Wspaniałe kempingi blisko morza w Hiszpanii

Chcesz spędzić wspaniałe wakacje blisko morza w Hiszpanii? Wybierz wysokiej jakości kemping nad morzem z oferty Vacansoleil!

Wybierz domek na jednym z wielu kempingów z oferty Vacansoleil nad morzem

Pobudka w blasku hiszpańskiego słońca przy dźwięku szumu fal morskich… Nie musisz pakować samochodu czy martwić się o długi spacer na plażę. Po prostu załóż klapki i przespaceruj się na plażę. Vacansoleil wybrało dla Ciebie najlepsze kempingi w Hiszpanii. 

Wszystkie kempingi wymienione poniżej położone są przy plaży. Wybierz swój wymarzony kemping nad morzem!
 

Wybierz z 11 kempingi w Hiszpania

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Las Palmeras

Tarragona - Costa Dorada - Hiszpania

City trip czy wypoczynek na plaży? Kemping oferuje jedno i drugie: fantastyczną, dwukilometrową plażę piaszczystą zaledwie 5 km od Tarragony.

Camping Ametlla Village Platja

L'Ametlla de Mar - Costa Dorada - Hiszpania

Atrakcyjny kemping rodzinny położony pomiędzy dwoma zatokami z pięknym widokiem na morze. Piaszczysta plaża malowniczo otoczona skałami. Na kempingu szkoła nurkowania.

Camping Playa Joyel

Noja - Costa Verde - Hiszpania

Hiszpański kemping rodzinny bezpośrednio przy plaży w rezerwacie przyrody w Kantabrii. Region ten jest zielony, a plaże niezwykle piękne. Tuz za rogiem położona jest miejscowość Roja. Z łatwością dotrzecie do Santander i Bilbao.

Camping Torre de la Mora

Tamarit - Costa Dorada - Hiszpania

Mały raj położony bezpośrednio przy plaży. Domki z widokiem na morze. Doskonała lokalizacja w pobliżu Barcelony, Salou i Tarragony.