Kempingi nad morzem w Hiszpania


Wspaniałe kempingi blisko morza w Hiszpanii

Chcesz spędzić wspaniałe wakacje blisko morza w Hiszpanii? Wybierz wysokiej jakości kemping nad morzem z oferty Vacansoleil!

Wybierz domek na jednym z wielu kempingów z oferty Vacansoleil nad morzem

Pobudka w blasku hiszpańskiego słońca przy dźwięku szumu fal morskich… Nie musisz pakować samochodu czy martwić się o długi spacer na plażę. Po prostu załóż klapki i przespaceruj się na plażę. Vacansoleil wybrało dla Ciebie najlepsze kempingi w Hiszpanii. 

Wszystkie kempingi wymienione poniżej położone są przy plaży. Wybierz swój wymarzony kemping nad morzem!
 

Wybierz z 11 kempingi w Hiszpania

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Torre de la Mora

Tamarit - Costa Dorada - Hiszpania

Mały raj położony bezpośrednio przy plaży. Domki z widokiem na morze. Doskonała lokalizacja w pobliżu Barcelony, Salou i Tarragony.

Camping Gavina

Creixell de Mar - Costa Dorada - Hiszpania

Piękny kemping z przyjemnym basenem w tropikalnym otoczeniu, położony bezpośrednio przy piaszczystej plaży. Niedaleko kempingu jest wiele czarujących, zabytkowych miasteczek. Koniecznie wybierz się na wycieczkę pieszo czy konno na łonie natury.

Camping Playa Joyel

Noja - Costa Verde - Hiszpania

Hiszpański kemping rodzinny bezpośrednio przy plaży w rezerwacie przyrody w Kantabrii. Region ten jest zielony, a plaże niezwykle piękne. Tuz za rogiem położona jest miejscowość Roja. Z łatwością dotrzecie do Santander i Bilbao.

Camping La Torre del Sol

Miami Playa - Costa Dorada - Hiszpania

Fantastyczne miejsce w jednym z najpiękniejszych regionów Costa Dorada. Wybór jest trudny: piękna plaża, czy atrakcyjny basen z jacuzzi... Hitem jest duża dyskoteka.

Camping Caballo de Mar

Pineda de Mar - Costa Brava - Hiszpania

Pomyślcie o dniu leniuchowania na dużej plaży przy kempingu...następnie długi, relaksujący posiłek w hiszpańskim stylu. Wieczorem zaś wybierzcie się na spacer wzdłuż bulwaru.