nl.jpg

Kempingi w Holandii

Kemping w Holandii

Błękit z Delft, wycieczki rowerowe pośród młynów, pola tulipanów i polderowy krajobraz. To wszystko sprawia, że kemping w Holandii to idealny wybór na wakacje. Mimo, iż Holandia jest jednym z najgęściej zaludnionych krajów na świecie, słynie z wyjątkowych krajobrazów i pochmurnego nieba, dzięki którym światową sławę zyskało wielu malarzy szkoły holenderskiej. Wielu osobom wciąż dziwne wydaje się, że większa część kraju leży poniżej poziomu morza, ale Holendrzy specjalizują się w budowaniu solidnych grobli.  

czytaj więcej
Wybierz z 23 kempingi Holandia z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping De Schatberg

Sevenum - Limburgia (NL) - Holandia

Przyjemny kemping rodzinny będący częścią dużego obszaru oferującego mnóstwo atrakcji. Kilka jezior, baseny kryte i niekryte oraz duże kryte centrum rozrywek z szeroką ofertą zabaw.

Camping De Twee Bruggen

Winterswijk - Geldria - Holandia

Kemping jest częścią uroczego parku. Wiele możliwosci zabawy dla najmłodszych. W pobliżu znajduje się jezioro z plażą. Fantastyczne tereny na udaną przejażdżkę rowerową.

Camping Scheldeoord

Baarland - Zelandia - Holandia

Położony przy rzece i plaży, gdzie można obserwować ogromne statki wypływające z Antwerpii na pełne morze. Znajdziecie tu liczne place zabaw oraz ładny basen.

Camping De Leistert

Roggel - Limburgia (NL) - Holandia

Duży park wakacyjny z bogatą ofertą. Baseny - kryte i odkryte, plaża nad jeziorem czy plac zabaw to tylko niektóre z atrakcji. Park rozrywki Toverland znajduje się tuż obok!

Camping De Heldense Bossen

Helden - Limburgia (NL) - Holandia

Pośród lasów Północnej Limburgii, na południe od uroczego Venlo. Wspaniałe miejsce dla rodzin z dziećmi w wieku ok. 14 lat. Wiele rodzinnych atrakcji także w okolicy.