nl.jpg

Kempingi w Holandii

Kemping w Holandii

Błękit z Delft, wycieczki rowerowe pośród młynów, pola tulipanów i polderowy krajobraz. To wszystko sprawia, że kemping w Holandii to idealny wybór na wakacje. Mimo, iż Holandia jest jednym z najgęściej zaludnionych krajów na świecie, słynie z wyjątkowych krajobrazów i pochmurnego nieba, dzięki którym światową sławę zyskało wielu malarzy szkoły holenderskiej. Wielu osobom wciąż dziwne wydaje się, że większa część kraju leży poniżej poziomu morza, ale Holendrzy specjalizują się w budowaniu solidnych grobli.  

czytaj więcej
Wybierz z 23 kempingi Holandia z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Bergumermeer

Suameer - Fryzja - Holandia

Znakomite miejsce wakacyjne w Bergumer Meer, z jeziorem w centrum Friesland. Duży kemping z wieloma atrakcjami dla gości w każdym wieku niezależnie od podody. To jest życie!

Camping Diana Heide

Amen - Drenthe - Holandia

Oaza zieleni wśród wrzosowisk Drenthe. Kemping położony w lesie, relaks na plaży przy jeziorze i możliwość rowerowych wypraw po bajecznej okolicy. Totalny relaks gwarantowany. Za wyjątkiem dzieci, które mogą tu całymi dniami szaleć na świeżym powietrzu.

Camping Familiecamping De Belten

Rheeze - Overijssel - Holandia

Uroczy kemping tematyczny, gdzie zwłaszcza najmłodsi spędzą wspaniałe chwile nawet podczas niesprzyjającej pogody. Polecamy także wycieczki rowerowe wzdłuż rzeki Vecht.

Camping Vakantiepark de Luttenberg

Luttenberg - Overijssel - Holandia

Przyjazny dzieciom kemping w Sallandse Heuvelrug na skraju lasu. Mnóstwo udogodnień na kempingu, profesjonalna drużyna animacyjna i idealna baza wyadowa na wyprawy po okolicy.

Camping Mölke

Zuna - Overijssel - Holandia

Cieszcie się okolicą rzeki Regge. Wynajmijcie kanu lub wybierzcie się na wyprawę kempingową łódką. Odkryjcie wspaniałe lokalne potrawy. Szczególnie polecamy gulasz z rozmarynem.