Kempingi w Bawarii

Kemping w Bawarii

Kemping w Bawarii oferuje mnóstwo atrakcji. Bawaria to jedno z najpopularniejszych i najważniejszych miejsc na wypoczynek wśród Niemców. Znajdziecie tu wszystko, czego potrzeba do udanych wakacji. Region ten charakteryzują malownicze wioski, leśne krajobrazy, jeziora, rzeki i romantyczne zamki. Z kempingu w Bawarii można wybrać się na liczne wycieczki, np. do Monachium i na słynny October Fest. Polecamy także Nürnberg z najstarszym zoo w Europie oraz Würzburg z licznymi atrakcjami kulturalnymi.

czytaj więcej
Wybierz z 3 kempingi Bawaria z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Knaus Campingpark Lackenhäuser

Lackenhäuser - Bawaria - Niemcy

Luksusowy kemping na najwyższym poziomie; niedaleko miejsca, gdzie łączą się terytoria Niemiec, Austrii i Czech. Kemping dla osób dbających o zdrowie, a także dla najmłodszych.

Camping Knaus Campingpark Viechtach

Viechtach - Bawaria - Niemcy

Lasy bawarskie zapewniają ciszę i relaks. Jest tu też basen i wspaniałe trasy na wycieczki piesze. To wspaniały wybór dla miłośników przyrody, a także właścicieli psów, którzy znajdą tu mały akwen i park dla swoich pupili.

Camping Knaus Campingpark Frickenhausen

Frickenhausen am Main - Bawaria - Niemcy

Uroczy kemping nad brzegami rzeki Main. Piękne położenie pomiędzy winnicami Frankonii. Wspaniałe miejsce dla miłośników spokoju, doskonałego wina oraz rodzin z dziećmi.

Na kempingu w Bawarii można dołączyć do różnego rodzaju zajęć. Załóżcie buty trekkingowe i wybierzcie się do lasu Thüringer lub na stoki Alp Bawarii. Tereny przyrodnicze idealnie nadają się na wycieczki rowerowe. Ponieważ w regionie znajduje się mnóstwo jezior i rzek, z rzekami Main i Dunaj na czele, możecie skorzystać z szerokiej oferty sportów wodnych podczas wakacji na kempingu w Bawarii.