Kempingi w Czarnym Lesie

Kemping w Schwarzwaldzie

Wakacje na kempingu w Schwarzwaldzie to wakacje w lesie, który stanowił tło dla wielu baśni braci Grimm. Urocze małe miasteczka w Czarnym Lesie i urzekająca flora i fauna nie pozostawią Was obojętnymi. Znajdziecie tu także liczne jeziora, gdzie uprawiać można sporty wodne, jak np. Surfing, nurkowanie i żeglarstwo. Niektóre z wód, jak te ze spa w Baden Baden, posiadają właściwości lecznicze.

czytaj więcej
Wybierz z 1 kemping Czarny Las z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Kinzigtal

Steinach - Czarny Las - Niemcy

Uroczy kemping położony w zielonej dolinie, skąd rozpościera się piękny widok na okolicę. Panuje tu miła, międzynarodowa atmosfera, a najmłodsi mogą liczyć na wiele atrakcji. Goście kempingu mogą bezpłatnie korzystać z basenu miejskiego.

Wakacje w bajkowym lesie na kempingu w Schwarzwaldzie. Region ten oferuje nie tylko szerokie lasy, ale także mnóstwo atrakcji z dziedziny kultury i historii. Znajdziecie tu liczne jeziora, parki przyrodnicze i góry. Polecamy także wizytę w jednym z zakonów oraz zamków w okolicy. Czy wiedzieliście, że w tym regionie wynaleziony został zegar z kukułką? Każdy znajdzie tu wzór dla siebie w odpowiadającej mu cenie. Zachęcamy do odwiedzenia Freiburga czy Strasbourga oraz wycieczki do parku tematycznego Europa Park w Rust. Niesamowite piękno Czarnego Lasu w Niemczech, sprawia, iż wakacje w Schwarzwaldzie przypominać będą uroczą bajkę.