Kempingi nad Jeziorem Bodeńskim

Kemping nad Jeziorem Bodeńskim

Urlop przy brzegu Jeziora Bodeńskiego oznacza międzynarodowe towarzystwo. Jezioro położone na południu Niemiec należy też częściowo do Austrii i Szwajcarii. Cały region ma bardzo wiele do zaoferowania: sporty, wycieczki i atrakcje kulturalne. Co można robić? Opcji jest bardzo wiele: piesze wędrówki, jazda na rowerze, pływanie, żeglarstwo, surfing, zwiedzanie miast. Wspaniałe przeżycia bez chwili na nudę podczas urlopu na kempingu nad Jeziorem Bodeńskim.

czytaj więcej
Wybierz z 1 kemping Jezioro Bodeńskie z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Ferienpark Orsingen

Orsingen - Jezioro Bodeńskie - Niemcy

Pięknie położony, zupełnie nowy kemping z wieloma atrakcjami dla dzieci. Ciekawa okolica w pobliżu Jeziora Bodeńskiego i słynnego wodospadu Rhein niedaleko Schaffhausen.

Większość kempingów usytuowanych jest przy jeziorze. Sporty wodne są więc na wyciągnięcie ręki na kempingu nad Jeziorem Bodeńskim. Blisko jest też do klimatycznych miasteczek jak Friedrichshafen czy Konstanz. A bliskość dwóch innych państw umożliwia wizytę w Bregenz w Austrii, gdzie można wspiąć się na Mount Pfander. Wodospady Schaffhausen i Wyspa Kwiatów w Szwajcarii także powinny znaleźć się na Twojej liście miejsc do zobaczenia podczas wakacji na kempingu nad Jeziorem Bodeńskim w Niemczech.