de-pfa.jpg

Kempingi Nadrenia-Palatynat

Kemping w Nadrenii-Palatynacie

Camping w Nadrenii-Palatynacie umożliwia poznanie historycznych miast, radosnych mieszkańców, romantycznych zamków i malowniczych krajobrazów. Ten zróżnicowany region Niemiec zapewnia wiele możliwości. Atrakcje turystyczne, źródła mineralne i fantastyczne trasy spacerowe i rowerowe… to prawdziwy raj dla miłośników przyrody, kultury i akcji. Również dzieci spędzą wspaniałe chwile w Nadrenii-Palatynacie, na brzegach jeziora pośród średniowiecznych zamków. Z Vacansoleil możecie spędzić wspaniałe wakacje w Nadrenii-Palatynacie.

czytaj więcej
Wybierz z 3 kempingi Nadrenia-Palatynat z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Warsberg

Saarburg - Nadrenia-Palatynat - Niemcy

Doskonale położony i świetnie zarządzany kemping z cudownym widokiem. Długa lista atrakcji, a wśród nich kolejka linowa, którą zajedziecie do centrum Saarburga.

Camping Wirfttal

Stadtkyll - Nadrenia-Palatynat - Niemcy

Jak tu pieknie! Kemping nad brzegiem rzeki, pomiędzy zalesionymi wzgórzami i w otoczeniu wspaniałej przyrody regionu Eifel. Mnóstwo atrakcji dla rodzin. Basen, jezioro, plac zabaw i przygody na świeżym powietrzu. Zabierzcie rowery górskie!

Camping Bad Dürkheim

Bad Dürkheim - Nadrenia-Palatynat - Niemcy

Cichy rodzinny kemping w niesamowitej okolicy. Niemiecki Szlak Winny można odkrywać pieszo lub rowerem. Pobyt warto połączyć z zabiegami zdrowotnymi lub upiększającymi w Bad Durkheim. Na kempingu znajduje się mnóstwo udogodnień dla młodszych i starszych gości.