Kempingi Nadrenia-Palatynat

Kemping w Nadrenii-Palatynacie

Camping w Nadrenii-Palatynacie umożliwia poznanie historycznych miast, radosnych mieszkańców, romantycznych zamków i malowniczych krajobrazów. Ten zróżnicowany region Niemiec zapewnia wiele możliwości. Atrakcje turystyczne, źródła mineralne i fantastyczne trasy spacerowe i rowerowe… to prawdziwy raj dla miłośników przyrody, kultury i akcji. Również dzieci spędzą wspaniałe chwile w Nadrenii-Palatynacie, na brzegach jeziora pośród średniowiecznych zamków. Z Vacansoleil możecie spędzić wspaniałe wakacje w Nadrenii-Palatynacie.

czytaj więcej
Wybierz z 3 kempingi Nadrenia-Palatynat z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Warsberg

Saarburg - Nadrenia-Palatynat - Niemcy

Doskonale położony i świetnie zarządzany kemping z cudownym widokiem. Długa lista atrakcji, a wśród nich kolejka linowa, którą zajedziecie do centrum Saarburga.

Camping Wirfttal

Stadtkyll - Nadrenia-Palatynat - Niemcy

Jak tu pieknie! Kemping nad brzegiem rzeki, pomiędzy zalesionymi wzgórzami i w otoczeniu wspaniałej przyrody regionu Eifel. Mnóstwo atrakcji dla rodzin. Basen, jezioro, plac zabaw i przygody na świeżym powietrzu. Zabierzcie rowery górskie!

Camping Knaus Campingpark Bad Dürkheim

Bad Dürkheim - Nadrenia-Palatynat - Niemcy

Cichy rodzinny kemping w niesamowitej okolicy. Niemiecki Szlak Winny można odkrywać pieszo lub rowerem. Pobyt warto połączyć z zabiegami zdrowotnymi lub upiększającymi w Bad Durkheim. Na kempingu znajduje się mnóstwo udogodnień dla młodszych i starszych gości.

Atrakcje sportowe na kempingu w Nadrenii-Palatynacie

Camping w Nadrenii-Palatynacie nie pozwala na nudę. Mnóstwo tras spacerowych, zarówno tych dłuższych jak i krótszych, prowadzących przez wzgórza masywu śródgórskiego oraz głębokie doliny. Trasy rowerowe i górskie ścieżki zabierają turystów w magiczną podróż. Można tu podziwiać okolicę w pełnej krasie. Kamping w Nadrenii-Palatynacie, pobliskie jezioro i rzeka zapewniają też idealną okazję do uprawiania sportów wodnych, jak pływanie, kajaki, windsurfing czy wędkarstwo. 

Powiew kultury

Będąc miłośnikiem kultury z pewnością zadowoli Cię pobyt w regionie Nadrenia-Palatynat. Obszar ten pełen jest romantycznych średniowiecznych miasteczek. Położona nad Renem stolica, Mainz, oczaruje Cię klasycznym, dawnym stylem. Może się pochwalić imponującą katedrą w stylu imperialistycznym i mnóstwem uroczych małych skwerów. Jeśli zdecydowałeś się odwiedzić kemping w Nadrenii-Palatynacie, koniecznie wybierz się na szlak winny. Najstarszy taki szlak w kraju wije się w okolicy zamków, sadów owocowych i winnic.

Kemping w Nadrenii-Palatynacie – pomysły na wycieczki

Camping w Nadrenii-Palatynacie to idealne miejsce wypadowe na liczne wyprawy. Koniecznie należy odwiedzić jeden z romantycznych zamków w okolicy. Dzień polecamy spędzić w spa lub wybrać się na rodzinną wyprawę łodzią i spojrzeć na świat z innej perspektywy. Inne możliwości to wycieczka do jednej z lokalnych winiarni lub zabranie dzieci do parku tematycznego, który na początku pełnił rolę bajkowego lasu, a następnie przekształcił się w duży park tematyczny z rollercoasterami i zjeżdżalniami wodnymi.

Odkryj zróżnicowany charakter Nadrenii-Palatynatu

Tak wiele do zobaczenia, zrobienia i doświadczenia! Dzień nie ma tylu godzin, by mogło na wszystko wystarczyć. Camping w Nadrenii-Palatynacie to idealne miejsce dla aktywnych i miłośników wina. Jeśli masz ochotę na odrobinę relaksu, zapraszamy do jednego z licznych spa i źródeł mineralnych, w które obfituje ten region. Odkryj piękne winnice, panoramiczne krajobrazy, urocze wioski i malownicze okolice. Kemping w Nadrenii-Palatynacie zapewnia ogromną różnorodność. Kamping w Nadrenii-Palatynacie to idealne miejsce na spędzenie fantastycznych wakacji w Niemczech, nawet jeśli nie jesteście fanami wina!