Vacansoleil Logo
Germany Rhineland-Palatinate

Kempingi Nadrenia-Palatynat

 1. Wszystkie kempingi
 2. Niemcy
 3. Nadrenia-Palatynat

Kemping w Nadrenii-Palatynacie

Camping w Nadrenii-Palatynacie umożliwia poznanie historycznych miast, radosnych mieszkańców, romantycznych zamków i malowniczych krajobrazów. Ten zróżnicowany region Niemiec zapewnia wiele możliwości. Atrakcje turystyczne, źródła mineralne i fantastyczne trasy spacerowe i rowerowe… to prawdziwy raj dla miłośników przyrody, kultury i akcji. Również dzieci spędzą wspaniałe chwile w Nadrenii-Palatynacie, na brzegach jeziora pośród średniowiecznych zamków. Z Vacansoleil możecie spędzić wspaniałe wakacje w Nadrenii-Palatynacie.

czytaj więcej

Niestety nie znaleziono żadnych ofert. Zmień kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie.
 • 54 lata doświadczenia na rynku turystyki kempingowej
 • Przyjazd i wyjazd w dowolny dzień tygodnia
 • Najlepszy stosunek jakości do ceny i największy wybór

  Atrakcje sportowe na kempingu w Nadrenii-Palatynacie

  Camping w Nadrenii-Palatynacie nie pozwala na nudę. Mnóstwo tras spacerowych, zarówno tych dłuższych jak i krótszych, prowadzących przez wzgórza masywu śródgórskiego oraz głębokie doliny. Trasy rowerowe i górskie ścieżki zabierają turystów w magiczną podróż. Można tu podziwiać okolicę w pełnej krasie. Kamping w Nadrenii-Palatynacie, pobliskie jezioro i rzeka zapewniają też idealną okazję do uprawiania sportów wodnych, jak pływanie, kajaki, windsurfing czy wędkarstwo. 

  Powiew kultury

  Będąc miłośnikiem kultury z pewnością zadowoli Cię pobyt w regionie Nadrenia-Palatynat. Obszar ten pełen jest romantycznych średniowiecznych miasteczek. Położona nad Renem stolica, Mainz, oczaruje Cię klasycznym, dawnym stylem. Może się pochwalić imponującą katedrą w stylu imperialistycznym i mnóstwem uroczych małych skwerów. Jeśli zdecydowałeś się odwiedzić kemping w Nadrenii-Palatynacie, koniecznie wybierz się na szlak winny. Najstarszy taki szlak w kraju wije się w okolicy zamków, sadów owocowych i winnic.

  Kemping w Nadrenii-Palatynacie – pomysły na wycieczki

  Camping w Nadrenii-Palatynacie to idealne miejsce wypadowe na liczne wyprawy. Koniecznie należy odwiedzić jeden z romantycznych zamków w okolicy. Dzień polecamy spędzić w spa lub wybrać się na rodzinną wyprawę łodzią i spojrzeć na świat z innej perspektywy. Inne możliwości to wycieczka do jednej z lokalnych winiarni lub zabranie dzieci do parku tematycznego, który na początku pełnił rolę bajkowego lasu, a następnie przekształcił się w duży park tematyczny z rollercoasterami i zjeżdżalniami wodnymi.

  Odkryj zróżnicowany charakter Nadrenii-Palatynatu

  Tak wiele do zobaczenia, zrobienia i doświadczenia! Dzień nie ma tylu godzin, by mogło na wszystko wystarczyć. Camping w Nadrenii-Palatynacie to idealne miejsce dla aktywnych i miłośników wina. Jeśli masz ochotę na odrobinę relaksu, zapraszamy do jednego z licznych spa i źródeł mineralnych, w które obfituje ten region. Odkryj piękne winnice, panoramiczne krajobrazy, urocze wioski i malownicze okolice. Kemping w Nadrenii-Palatynacie zapewnia ogromną różnorodność. Kamping w Nadrenii-Palatynacie to idealne miejsce na spędzenie fantastycznych wakacji w Niemczech, nawet jeśli nie jesteście fanami wina!