900x175_land-polen.jpg

Kemping we Polska

Kemping w Polsce

Wakacje na kempingu w Polsce? Oczywiście! Jeśli lubisz wypoczynek na kempingu, ale jeździsz po Europie bo tam standard kempingów odpowiada Twoim wymaganiom, teraz mamy w ofercie kemping w Polsce, który spełnia standardy najlepszych ośrodków Europy Zachodniej. A polskie morze to nie tylko niepowtarzalny klimat, ale też mnogość atrakcji i zabytków w okolicy. To pyszne jedzenie i piękna przyroda. Skusisz się na kemping w Polsce?

czytaj więcej
Wybierz z 1 kemping Polska z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Holiday Camping Resort

Łazy - Pomorze Zachodnie - Polska

Kemping stanowi nie lada gratkę dla gości w każdym wieku. 150 m od plaży, rewelacyjny park wodny z wodnym placem zabaw, przestronne, nowoczesne zakwaterowania oraz 3 place zabaw. Dodatkowo duży kids club oraz Fun House!

Rodzinne wakacje w Polsce

Nie musisz już jechać ponad 1000 km by spędzić wakacje na kempingu. Mamy  w ofercie kemping w Polsce, który  Cię zachwyci. Spędzając wakacje w Polsce oszczędzisz sobie czas podróży, oszczędzisz na opłatach drogowych i na wydatkach w euro. Rodzinne wakacje we własnym kraju to także możliwość poznania wyjątkowych miejsc na mapie Polski.

Linia brzegowa: szerokie piaszczyste plaże

Czy wiesz, że linia brzegowa Polski uchodzi za jedną z najpiękniejszych w Europie? Czy wiesz, że mało która europejska plaża może się poszczycić piaskiem o tak pięknym złotym kolorze? I czy wiesz, że każdego roku kilkanaście plaż w Polsce otrzymuje Błękitną Flagę, która jest wyróżnieniem dla najczystszych i najbardziej ekologicznych plaż?  A może nie lubisz leżeć na plaży? Wolisz spędzać czas aktywnie, a na plaży ewentualnie podziwiać zachody słońca? To może zainteresuje Cię informacja, że szlak rowerowy Velo Route 10 ciągnie się wzdłuż wybrzeża i pozwala aktywnie cieszyć się wspaniałymi widokami. 

Piękno polskiej przyrody

Polska jest krajem bardzo zróżnicowanym pod względem krajobrazu i każdy znajdzie tu swój własnych raj. Na północy króluje wybrzeże Bałtyku oraz Pojezierze Pomorskie. Miłośnicy żagli za swój raj uznają Mazury w północno wschodniej części kraju. Miłośnicy gór z pewnością wybiorą południe kraju. Polska słynie z dzikiej przyrody i zalesionych terenów. Czy wiesz, że Bory Dolnośląskie to największy zwarty kompleks leśny o powierzchni 1650 km2? A czy wiesz, że w Puszczy Białowieskiej znajduje się ostatni w Europie las naturalny o charakterze pierwotnym?  I że właśnie w Puszczy Białowieskiej żyje największa na świecie populacja żubra? Warto wspomnieć, że Białowieski Park Narodowy jest jedynym w Polsce przyrodniczym obiektem wpisanym przez UNESCO na Światową Listę Dziedzictwa.

Wakacje z dziećmi na kempingu w Polsce

Podczas rodzinnych wakacji na kempingu w Polsce Twoje dzieci nie będą się nudzić. Zabawy w falach, budowanie zamków z piasku, gry na plaży to oczywiście opcje na słoneczne dni. A co jeśli pogoda nie sprzyja plażowaniu? Wtedy można skorzystać z ogromnej oferty atrakcji w okolicy. Możesz zabrać dzieci do parków rozrywki, parków wodnych, parków tematycznych, parków linowych, ogrodów, mini zoo czy na place zabaw. Wybór jest wielki!

Piękne zabytkowe miasta

Wakacyjny wypoczynek warto połączyć ze zwiedzaniem najpiękniejszych polskich miast. Najczęściej odwiedzane miasta to oczywiście Warszawa i Kraków, ale na uznanie zasługują również Wrocław, Poznań, Lublin, Łódź, Katowice, Toruń, Zakopane czy Zamość. Spędzając wakacje nad Bałtykiem, warto zwiedzić Szczecin, Sopot oraz Gdańsk. Wyjątkowym miejscem jest też Malbork z największym na świecie zamkiem zbudowanym z cegły. 

Atrakcje nad morzem w woj. Pomorzu Zachodnim

Miejsca warte odwiedzenia w Zachodniopomorskiem? Wolin, Międzyzdroje, Kołobrzeg, Gąski, Rewal, Dobrzyca  . . . Sprawdź ciekawe atrakcje w tym rejonie na specjalnej stronie o Pomorzu Zachodnim.

Potrawy typowe dla regionu

Zastanawiasz się, czy na Pomorzu Zachodnim można zjeść potrawy, które nie są popularne w innym częściach Polski? Raczej nie, chociaż  kminkowa polewka czyli zupa z kminku uchodzi za danie pochodzące z tego regionu. Podobnie jak śledzie w jabłkach.  Istnieje też Lista Produktów Tradycyjnych woj. zachodniopomorskiego. Na liście znalazły się: ogórek kołobrzeski, miód Drahimski, wino ze śliwek, nalewka ze śliwek z Dębiny, kapusta kiszona z beczki. Warto spróbować tych specjałów spędzając wakacje w regionie.