hu.jpg

Kempingi na Węgrzech

Kempingi na Węgrzech

Kemping na Węgrzech to idealne miejsce wakacyjne: piękne tereny przyrodnicze, serdeczni mieszkańcy, bogate życie kulturalne, zachwycające barokowe miasteczka, jak Budapeszt i Pecs, spektakularne krajobrazy, pikantne dania, tokaj i klimat zbliżony do tego we Włoszech i Chorwacji wiosną i latem. Co roku odbywa się tu mnóstwo festiwali muzycznych. Gorące źródła termalne to kolejny atut Węgier. Vacansoleil oferuje wiele kempingów na Węgrzech nad największym jeziorem Europy. Jezioro Balaton to piękne, słoneczne plaże i urocze miasteczka. Położone jest na zachodzie Węgier i ma powierzchnię 592 km2 a jego średnia głębokość wynosi 3 metry, co sprawia, że jest to idealne miejsce na wakacje z dziećmi.

czytaj więcej
Wybierz z 3 kempingi Węgry z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Füred

Balatonfüred - Jezioro Balaton - Węgry

Duży kemping z doskonałymi udogodnieniami. Kilka barów i restauracji, mnóstwo rozgrywek sportowych oraz długa zjeżdżalnia do jeziora. Spróbujcie też sił na nartach wodnych.

Camping Pelso

Alsóörs - Jezioro Balaton - Węgry

Przyjazny dzieciom kemping położony nad północnym brzegiem Balatonu. Zjeżdżalnie wpływające wprost do jeziora. Kemping zapewnia wiele rozrywek dla młodszych i starszych.

Camping Éden

Neszmély - Dolina Dunaju - Węgry

Przyjazny kemping z entuzjastycznymi wlascicielamie. Na rzece Dunaj zaledwie 85 km. od stolicy, Budapesztu. Naprawdę miła okolica zachęcająca do licznych spacerów i doskonała restauracja.