it-lam.jpg

Kempingi nad jeziorem Maggiore

Kemping nad jeziorem Maggiore

Wakacje na kempingu nad jeziorem Maggiore, drugim największym jeziorem Włoch; oferują wszystko, czego można zapragnąć na wymarzone wakacje.  Pływanie, opalanie się, żeglowanie, windsurfing, wędkarstwo i nurkowanie, wszystko to jest możliwe dzięki wspaniałej jakości wody. Obszar wokół pięknego jeziora  ma zróżnicowany krajobraz pięknych plaż i wspaniałych gór. Jest tu wiele miejsc do wspinaczki czy wycieczek rowerami górskimi. W okolicach jeziora jest też kilka pięknych miast. Te wszystkie atrakcje znajdziecie w okolicach jeziora Maggiore. Z Vacansoleil znajdziecie najlepsze kempingi w tym regionie Włoch.

czytaj więcej
Wybierz z 5 kempingi Jezioro Maggiore z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Lago Maggiore

Dormelletto - Jezioro Maggiore - Włochy

Jeden z najlepszych kempingów nad jeziorem Maggiore. Doskonały wybór dla rodzin z dziećmi w każdym wieku. Czeka tu bezpieczna plaża, mnóstwo miejsc do opalania, baseny i wspaniała rozrywka.

Camping Valle Romantica

Cannobio - Jezioro Maggiore - Włochy

Rajski kemping w pobliżu jeziora, zaledwie 5 km od Szwajcarii. Spróbujcie regionalnych potraw i trunków w tradycyjnej włoskiej restauracji lub osterii.

Camping Continental Camping Village

Fondotoce di Verbania - Jezioro Maggiore - Włochy

Na brzegach płytkiego jeziora Mergozzo, blisko jeziora Maggiore, bezpieczna plaża do zabaw najmłodszych. Fantastyczny relaks w wodzie i animacje w amfiteatrze. W oddali lśnią pokryte śniegiem zbocza górskie.

Camping Isolino

Fondotoce di Verbania - Jezioro Maggiore - Włochy

Duży, wygodny kemping z bezpośrednim dostepem do Lago Maggiore. Wspaniały basen tuż przy jeziorze z pięknym widokiem. Polecamy wycieczke łodzią na jedną z wysp.