Kempingi w Caorle

Kemping w Caorle

Na kempingu w Caorle we Włoszech odkryjecie definicję idealnych wakacji. W miejscowości Caorle oraz w okolicy znajduje się kilka kempingów. Jednym z nich jest Pra delle Torri, urocza, zielona wioska wakacyjna położona idealnie nad Adriatykiem. Sam kemping oferuje wodny raj o powierzchni 4000 m². Dzieci spędzą niezapomniane chwile w tym niesamowitym parku wodnym i doskonała atrakcja dla młodszych i starszych gości. Kemping w Caorle z oczywistych względów jest jednym z naszych ulubionych. 

czytaj więcej
Wybierz z 3 kempingi Caorle z Vacansoleil

 

Na kempingu Laguna Village skorzystacie ze słońca, plaży, pięknej przyrody oraz wielu atrakcji sportowych. Rankiem obudzi Was orzeźwiająca bryza od morza i przepiękny wschód słońca. Jeśli chcielibyście pobrać lekcje nurkowania pod okiem instruktora, wybierzcie się do parku San Francesco lub na kemping w Caorle. Spróbujecie tu także pysznych, regionalnych potraw. W okolicy kempingu znajduje się mnóstwo wspaniałych miejsc i atrakcji. Romantyczna Wenecja oddalona jest o zaledwie 50 km. Przebywając na kempingu w Caorle, koniecznie musicie zwiedzić to miasto.

Camping Laguna Village

Caorle - Riwiera Adriatycka - Włochy

Piękna wakacyjna destynacja położona w środku lasu, blisko rezerwatu przyrody i rzut beretem od szerokiej, piaszczystej plaży. Niedawno odnowiony basen zachęca do zabaw wodnych.