Kempingi w Rzymie

Kemping blisko Rzymu

Kemping blisko Rzymu to idealna baza wypadowa do zwiedzenia stolicy Włoch. Rzym to jedno z najważniejszych miast pod kątem historii sztuki i kultury. Kemping blisko Rzymu to jak pobyt w muzeum na świeżym powietrzu. Także włoski region Lazio, którego częścią jest Rzym ma wiele do zaoferowania. Piękne tereny z drzewami piniowymi i niekończącymi się plażami. Wakacje na kempingu w Rzymie to gwarancja wspaniałego wypoczynku, wodnych atrakcji i spektakularnych widoków.

czytaj więcej
Wybierz z 3 kempingi Rzym z Vacansoleil

Camping Fabulous

Rzym - Rzym/Lazio - Włochy

Idealne połączenie, luksusowe udogodnienia na kempingu (baseny, restauracje, rozrywka) i jedno z najpiękniejszych miast na świecie w zasięgu ręki. Odkryjcie Rzym z Fabulous.

Camping Roma In Town

Rzym - Rzym/Lazio - Włochy

Kemping położony najbliżej centrum Rzymu. Wsiadając w kempingowego busa w 15 minut znajdziesz się w sercu Wiecznego Miasta. Na kolację polecamy wybrać jedną z trattorii na Zatybrzu.

Camping Roma Capitol

Rzym - Rzym/Lazio - Włochy

Miejsce dla kochających tradycyjne kempingowanie z własnym namiotem, kamperem czy przyczepą kempingową. Polecamy plażę Ostii, 3 km stąd. Rzym oddalony o 30 km i 5 parków tematycznych w okolicy!

Rzym to niesamowite miasto, do którego ciągną miłośnicy historii, sztuki, architektury i archeologii. Wspaniałe fontanny, skwery i Watykan ze słynną Bazyliką Św. Piotra. Kempingi w pobliżu Rzymu, jak kemping Fabulous czy kemping I Pini Family Park serwują także pyszne regionalne potrawy: pizze, makarony, włoskie lody czy wyborne espresso. Kemping blisko Rzymu zobowiązuje wręcz do wizyty w wiecznym mieście.