O Vacansoleil

Najczęściej Zadawane Pytania - O Vacansoleil

Dlaczego warto wybrać Vacansoleil?

Vacansoleil to lider w sprzedaży kempingów na rynku europejskim już od 53 lat. Oferujemy 600 kempingów w najpiękniejszych krajach Europy. Możesz wybierać spośród szerokiej oferty zakwaterowań: domki, namioty, luksusowe glampingi lub parcele. Dajemy Ci swobodę co do dnia przyjazdu i wyjazdu. Na wielu kempingach możesz spotkać nasz własny personel, który zawsze jest gotowy do pomocy. Każdy kemping jest przez nas starannie testowany. Sprawdzamy wszystko: od basenów i zjeżdżalni, po rozrywkę i restauracje. Wybieramy tylko najlepsze kempingi w najpiękniejszych miejscach na mapie Europy. Mamy zatem pewność, że Twoje wakacje będą na najwyższym poziomie pod każdym względem! 

W których krajach Vacansoleil oferuje kempingi?

W 19 europejskich krajach: Francja, Hiszpania, Portugalia, Włochy, San Marino, Słowenia, Chorwacja, Szwajcaria, Austria, Węgry, Czechy, Niemcy, Belgia, Polska, Luksemburg, Holandia, Czarnogóra, Grecja i Dania.

Czy mam prawo do wglądu i poprawy moich danych lub wydania dyspozycji ich usunięcia?

Tak, masz prawo dostępu, zmiany oraz usunięcia wszystkich swoich danych osobowych przetwarzanych przez Vacansoleil. Europejskie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO) gwarantuje możliwość dostępu, poprawy, przeniesienia lub usunięcia danych osobowych. Więcej o RODO oraz o prawie do dostępu, poprawy, przeniesienia i usunięcia swoich danych osobowych przeczytasz tutaj.

W jaki sposób Vacansoleil dba o moją prywatność?

Twoje zaufanie bardzo wiele dla nas znaczy. Kiedy rezerwujesz miejsce na kempingu, odwiedzasz naszą stronę internetową, zamawiasz biuletyn lub kontaktujesz się z nami w inny sposób, Twoje dane osobowe przetwarzane są przez nas z najwyższą starannością. Administracja tych danych przebiega zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które weszło w życie z dniem 25 maja 2018. Więcej o tym w jaki sposób chronimy Twoją prywatność przeczytasz tutaj.