Kempingi nad włoskimi jeziorami

Wakacje na kempingu nad jednym z włoskich jezior będą z pewnością udane. Oferujemy wiele kempingów w okolicy jezior. Dużych, małych, ruchliwych czy spokojnych – do wyboru. Dla miłośników sportów wodnych jest to prawdziwy raj! Narty wodne, windsurfing, pływanie, żeglowanie, możliwości są ogromne.

Ale można też trochę pozwiedzać. W okolicy jezior, w bliskiej odległości od kempingów, znajdują się przepiękne miasteczka i wioski, w  których można poczuć prawdziwą włoską atmosferę i oczywiście zjeść wspaniały lokalny posiłek.

Odkryj wszystkie kempingi nad włoskimi jeziorami


Valle Romantica

Włochy – jezioro Maggiore
Z tego kempingu można przejść nad jezioro Maggiore oraz do centrum Cannobio. Ale jest też autobus z kempingu do centrum miasta, który kursuje co pół godziny. Obok kempingu znajduje się rzeka, w której można się kąpać.

Continental Lido

Włochy – jezioro Maggiore
Kemping ten położony jest bezpośrednio przy plaży jeziora Mergozzo, z bardzo łagodnie schodzącym dnem. Można powiedzieć: miejsce przyjazne dzieciom. Nieco dalej leży jezioro Maggiore, wokół którego można odbyć piękny spacer, lub zdecydować się na rejs łodzią po jeziorze.

Europa Silvella

Włochy – jezioro Garda
Europa Silvella leży bezpośrednio nad jeziorem Garda i ma własną plażę, na której można wygrzewać się w słońcu. Z molo można wskoczyć do czyściutkiej wody jeziora. Widok z kempingu jest wspaniały, a baseny gwarantują 100% wodnej zabawy!

Baia Verde

Włochy – jezioro Garda
W cichej okolicy jeziora Garda położony jest luksusowy kemping Baia Verde. Można wybrać się na wspaniałe przejażdżki po okolicy – autem czy rowerem, a po powrocie na kemping zrelaksować się podczas hydromasażu lub przy dobrej książce na basenie.

Del Garda Village & Camping

Włochy – jezioro Garda
Usytuowany 500 metrów od jeziora Garda, można więc przejść z kempingu pieszo. W okolicy nie brakuje atrakcji i możliwości organizowania jednodniowych wycieczek, na przykład do Werony czy Wenecji.

Campeggio del Garda

Włochy – jezioro Garda
Wyjątkowa lokalizacja, bezpośrednio nad jeziorem Garda. Sporty wodne są tu podstawowym źródłem rozrywki. Pływanie, żeglowanie, narty wodne: wybór jest ogromny. Wieczorem można pospacerować po Peschiera del Garda.

Due Laghi

Włochy – Trentino / Południowy Tyrol
Ten kemping o wiele mówiącej nazwie leży nad jeziorem Levico. Większe jezioro Caldonazzo położone jest nieco dalej. Due Laghi ma prywatną plażę nad jeziorem, z której mogą korzystać goście kempingu.

San Cristoforo

Włochy – Trentino / Południowy Tyrol
Nieduży kemping położony zaledwie 50 metrów od Lago di Caldonazzo. Można tu uprawiać sporty wodne lub zrelaksować się w barze na plaży.

Lago Maggiore

Włochy – jezioro Maggiore
Nazwa wszystko tłumaczy. Ten średniej wielkości rodzinny kemping leży bezpośrednio nad jeziorem Maggiore. To doskonałe miejsce dla rodzin z małymi dziećmi, ponieważ plaże są tu bezpieczne. A nastolatkowie mogą tu zaszaleć na parkiecie.