Kempingi nad włoskimi jeziorami

Wakacje na kempingu nad jednym z włoskich jezior będą z pewnością udane. Oferujemy wiele kempingów w okolicy jezior. Dużych, małych, ruchliwych czy spokojnych – do wyboru. Dla miłośników sportów wodnych jest to prawdziwy raj! Narty wodne, windsurfing, pływanie, żeglowanie, możliwości są ogromne.

Ale można też trochę pozwiedzać. W okolicy jezior, w bliskiej odległości od kempingów, znajdują się przepiękne miasteczka i wioski, w  których można poczuć prawdziwą włoską atmosferę i oczywiście zjeść wspaniały lokalny posiłek.

Odkryj wszystkie kempingi nad włoskimi jeziorami


Valle Romantica

Włochy – jezioro Maggiore
Rajski kemping w pobliżu jeziora, zaledwie 5 km od Szwajcarii. Spróbujcie regionalnych potraw i trunków w tradycyjnej włoskiej restauracji lub osterii.

Europa Silvella

Włochy – jezioro Garda
Wspaniały tarasowo położony kemping z niesamowitym widokiem, doskonałym kompleksem basenowym oraz prywatną plażą nad jeziorem. Atrakcje i wygody dla gości w każdym wieku.

Bella Italia

Włochy – jezioro Garda
Rozległy kemping z wieloma luksusowymi udogodnieniami, wśród nich baseny, jacuzzi i zjeżdżalnie. W pobliżu znajdują się Sirmione i Gardaland oraz Verona - miasto oper.

Baia Verde

Włochy – jezioro Garda
Wspaniałe miejsce po spokojnej stronie jeziora Garda w pobliżu Manerby. Delektujcie się cudownym, włoskim słońcem na tarasach kempingu, lub wybierzcie się na relaksujacy hydromasaż.

Del Garda Village & Camping

Włochy – jezioro Garda
Bardzo dobrze utrzymany kemping blisko jeziora Garda. Jeżeli nie masz dosyć wody, kemping oferuje basen. Dzieci zapraszamy do pobliskiego parku rozrywki Gardaland.

Del Garda

Włochy – jezioro Garda
Ten cudowny rodzinny kemping ma wyjątkową lokalizację. Bezpośrednio nad jeziorem Garda z wszystkimi możliwymi opcjami sportów wodnych. Zupełnie nowe udogodnienia na kempingu, w cudownej okolicy.

Lido Verbano

Włochy – jezioro Maggiore
Sprawdź niesamowitą atmosferę kempingu Lido Verbano i odkryj zróżnicowane okolice i miasta takie jak Stresa, Mediolan, Arona, Angera, Santa Ceterina del Sasso czy Varese.

Sassabanek

Włochy – Iseo
POLECAMY: Luksusowy kemping na półwyspie na jezioro Iseo. Tematem przewodnim jest tu zabawa i sporty wodne na kempingu oraz w jeziorze. Warto odwiedzić urocze Iseo i pobliską Brescię.

Lago Maggiore

Włochy – jezioro Maggiore
Jeden z najlepszych kempingów nad jeziorem Maggiore. Doskonały wybór dla rodzin z dziećmi w każdym wieku. Czeka tu bezpieczna plaża, mnóstwo miejsc do opalania, baseny i wspaniała rozrywka."