header-acco-algemeen.jpg

Rodzaje zakwaterowań

Bez względu na wybrany typ zakwaterowania możecie być pewni, że będziecie wypoczywać komfortowo, korzystając z wygód jak w domu. Będziecie spać na wygodnych materacach, będziecie mieć do dyspozycji kuchnię oraz sprzęt kuchenny, a w wakacyjnym domku i namiocie safari Serengeti [XL], także prysznic i toaletę. Podróżujecie z własnym zakwaterowaniem? Będziecie mogli cieszyć się zaletami kempingu mieszkając na przestronnej parceli.

Domki kempingowe

Sześć rodzajów domków wakacyjnych 

Domki Vacansoleil to przestronne domki kempingoqwe dla całej rodziny. W swojej ofercie posiadamy 6 modeli: Fiji, Bali, Waikiki, Tahiti oraz domki typu Glamping. Wszystkie domki zapewniają komfortowy wypoczynek. Mają minimum 2 sypialnie, część dzienną z dużym stołem, w pełni wyposażoną kuchnię z lodówką, łazienkę, toaletę oraz mnóstwo miejsca do przechowywania. Wszystkie domki są idealne na udany wypoczynek z dziećmi. Hawaii występuje w kilku wariantach, które różnią się od siebie układem I wyposażeniem. Na niektórych kempingach nie posiadają one kuchni lub oddzielnej sypialni. Domki typu Glamping zapewniają luksusowe wyposażenie o podwyższonym standardzie.

Namioty

Z własnym sprzętem kempingowym

Lubicie magię biwakowania w namiocie? W namiocie willowym Vacansoleil będziecie mieli możliwość przeżycia tej samej magii, ale w opcji luksusowej. Z prawdziwymi łóżkami, wyposażonym aneksem kuchennym, kompletem mebli ogrodowych i elektrycznością. Do wyboru macie dwa typy namiotów: Ottawa i Navajo. A na niektórych kempingach dostępny jest także namiot typu safari (Kalahari, Serengeti [XL]).

Parcele

Z własnym sprzętem kempingowym

Dla osób, które podróżują z własnym kamperem czy namiotem, właściwym rozwiązaniem jest rezerwacja parceli, czyli miejsca pod własne zakwaterowanie kempingowe. Parcele dostępne są na większości kempingów. Cena za parcelę obejmuje poza samym miejscem na rozłożenie swojego sprzętu, podłączenie do prądu, parkowanie pojazdu oraz możliwość korzystania ze wszystkich bezpłatnych udogodnień na kempingu (dla 2 osób dorosłych).