header-acco-algemeen.jpg

Rodzaje zakwaterowań

Nie ważne jaki rodzaj zakwaterowania wybierzesz, będziesz mógł cieszyć się pobytem na kempingu ze wszystkimi wygodami, jakie zapewnia dom. Dobrej jakości łóżka, kuchnia i w większości przypadków własny prysznic i toaleta (w domkach). Jeśli podróżujesz z własnym sprzętem kempingowym możesz korzystać z uroków kempingu na przestronnej parceli. 

Domki kempingowe

8 rodzajów domków  

Luksusowe domki Vacansoleil to przestronne domki wakacyjne dla całej rodziny. Możesz wybrać spośród 8 rodzajów: Hawaii, Fiji, Bali, Tahiti, Tahiti XL, Waikiki, Waikiki XL i Glamping. Każdy z ośmiu domków posiada wygodny zestaw mebli, duży stół, dobrze wyposażoną kuchnię z kuchenką gazową i lodówką, łazienką, toaletą i mnóstwem miejsca do przechowywania. Domek Hawaii występuje w kilku wariantach, w tym wariant bez kuchni lub oddzielnej sypialni. Domek Glamping wyposażony jest w mnóstwo wysokiej klasy udogodnień. Wszystkie rodzaje domków idealnie nadają się na wakacje z dziećmi.

Namioty

Z własnym sprzętem kempingowym

Lubicie magię biwakowania w namiocie? W namiocie willowym Vacansoleil będziecie mieli możliwość przeżycia tej samej magii, ale w opcji luksusowej. Z prawdziwymi łóżkami, wyposażonym aneksem kuchennym, kompletem mebli ogrodowych i elektrycznością. Do wyboru macie dwa typy namiotów: Ottawa i Navajo. A na niektórych kempingach dostępny jest także namiot typu safari (Kalahari, Serengeti [XL]).

Parcele

Z własnym sprzętem kempingowym

Dla osób, które podróżują z własnym kamperem czy namiotem, właściwym rozwiązaniem jest rezerwacja parceli, czyli miejsca pod własne zakwaterowanie kempingowe. Parcele dostępne są na większości kempingów. Cena za parcelę obejmuje poza samym miejscem na rozłożenie swojego sprzętu, podłączenie do prądu, parkowanie pojazdu oraz możliwość korzystania ze wszystkich bezpłatnych udogodnień na kempingu (dla 2 osób dorosłych).