Rodzaje zakwaterowań

Nie ważne jaki rodzaj zakwaterowania wybierzesz, będziesz mógł cieszyć się pobytem na kempingu ze wszystkimi wygodami, jakie zapewnia dom. Dobrej jakości łóżka, kuchnia i w większości przypadków własny prysznic i toaleta (w domkach). Jeśli podróżujesz z własnym sprzętem kempingowym możesz korzystać z uroków kempingu na przestronnej parceli. 

Domki kempingowe

8 rodzajów domków  

Luksusowe domki Vacansoleil to przestronne domki wakacyjne dla całej rodziny. Możesz wybrać spośród 8 rodzajów: Hawaii, Fiji, Bali, Tahiti, Tahiti XL, Waikiki, Waikiki XL i Glamping. Każdy z 8 domków posiada wygodny zestaw mebli, duży stół, dobrze wyposażoną kuchnię z kuchenką gazową i lodówką, łazienką, toaletą i mnóstwem miejsca do przechowywania. Domek Hawaii występuje w kilku wariantach, w tym wariant bez kuchni lub oddzielnej sypialni. Domek Glamping wyposażony jest w mnóstwo wysokiej klasy udogodnień. Wszystkie rodzaje domków idealnie nadają się na wakacje z dziećmi.

Glamping

Luksus na kempingu  

Chcesz wybrać się na kempingu mając zapewniony luksus pobytu? Wybierz glamorous camping lub glamping! Rezerwując domki wakacyjne i namioty safari typu glamping możesz mieć pewność niespotykanego komfortu. Po wieczorze spędzonym na gotowaniu, możesz po prostu włączyć zmywarkę i zapomnieć o kłopocie. Po kolacji wypoczniesz na przestronnej werandzie swojego zakwaterowania lub zrelaksujesz się w hamaku. Zakwaterowania typu glamping oferują zróżnicowane udogodnienia, jedno jest pewne… spędzisz tam fantastyczne wakacje! 

Namioty safari

Przytulne i komfortowe namioty  

Śpiąc na świeżym powietrzu z pewnością doświadczysz uczucia jakie zapewnia tradycyjny pobyt na kempingu. Pobudka wraz ze śpiewem ptaków, bose stopy na własnej werandzie i wspólne, rodzinne śniadanie. To właśnie uczucie, jakie daje pobyt w namiocie safari, zapewniającym dodatkowy komfort. Spanie na prawdziwych łóżkach, gotowanie na 4-palnikowej kuchence gazowej i relaks na prywatnej, drewnianej werandzie czy tarasie. Jeśli chcesz też mieć możliwość wzięcia prysznica we własnym namiocie, wybierz Tirari XL, Serengeti czy Serengeti XL. Zrobiło się gorąco? W namiotach Serengeti lub Serengeti XL bez problemu włączysz klimatyzację. 

Namioty willowe

W pełni wyposażone namioty  

Jeśli chcesz w pełni doświadczyć pobytu na kempingu, zapraszamy do w pełni wyposażonego namiotu willowego! Po przyjeździe na kemping namiot będzie już na Ciebie czekał, a wraz z nim wyposażenie w postaci m.in. lodówki, kuchenki gazowej, naczyń, garnków, sztućców, łóżek czy mebli ogrodowych. Wystarczy tylko ustalić kto zajmuje które łóżko i cieszyć się pobytem na świeżym powietrzu. Kiedy słońce zacznie chować się za horyzont, po prostu włącz światło, ponieważ namiot jest oczywiście wyposażony w oświetlenie i gniazdka elektryczne.
 

Parcele

Z własnym sprzętem kempingowym  

Dla osób, które podróżują z własnym kamperem czy namiotem, właściwym rozwiązaniem jest rezerwacja parceli, czyli miejsca pod własne zakwaterowanie kempingowe. Parcele dostępne są na większości kempingów. Cena za parcelę obejmuje poza samym miejscem na rozłożenie swojego sprzętu, podłączenie do prądu, parkowanie pojazdu oraz możliwość korzystania ze wszystkich bezpłatnych udogodnień na kempingu (dla 2 osób dorosłych).