at.jpg

Kempingi w Austrii

Kempingi w Austrii

Austria słynie z zachwycającej przyrodyi czystego górskiego powietrza. To idealne miejsce na wakacje, odpoczynek i rekreację na jednym z kempingów. Alpy zajmują ponad połowę powierzchni Austrii. Górskie doliny usiane są uroczymi wioskami, które stanowią wspaniałą bazę wypadową na wycieczki górskie, zarówno piesze, jak i rowerowe. Skorzystajcie także z okazji i z kempingu odwiedźcie najpopularniejsze miasta Austrii: Wiedeń, Graz, Salzburg i Innsbruck. Wiedeń, miasto opery, chętnie odwiedzane ze względu na liczne muzea oraz piękne skwery, jak synny Michaelerplatz. 

czytaj więcej
Wybierz z 10 kempingi Austria z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Terrassencamping Ossiacher See

Ossiach - Karyntia - Austria

Położony nad jednym z najcieplejszych jezior w Karyntii. Urocza okolica z naturalną roślinnością i ładną prywatną plażą. Wiele możliwości aktywnego wypoczynku.

Camping Am Waldbad

Dellach im Drautal - Karyntia - Austria

Wspaniały kemping w poludniowych Alpach m.in. z przyjemnym kompleksem basenów ze zjeżdżalnią i wirem wodnym.

Camping Ideal Camping Lampele

Ossiach - Karyntia - Austria

Ossiacher See to przyjemne austriackie jezioro przez lata poddawane wielu wpływom. W pobliżu znajduje się historyczne miasto Villach, dzieci zaś pokochają Dziecięcy Klub Lampele.

Camping Maltschacher See

Feldkirchen - Karyntia - Austria

Przyjemny kemping położony nad jeziorem Maltschacher See. Idealne miejsce dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas.

Camping Donaupark Camping Tulln

Tulln an der Donau - Wiedeń - Austria

Dogodne położenie kempingu w dolinie Dunaju daje wiele możliwości uprawiania sportów. Do Wiednia dojedziecie autobusem lub pociągiem. A może wieczorem wybierzecie się do opery?