Kempingi w Karyntii

Kempingi w Karyntii

Kiedy przyjedziecie na kemping w Karyntii, wysuniętej najbardziej na południe prowincji Austrii, powita Was panorama wysokich gór z pokrytymi śniegiem szczytami. W dolinach znajduje się kilka dużych jezior, jak np. Ossiacher See, Wörther See, Weissensee czy Millstäter See. Podczas gorącego lata jeziora te zapewniają ochłodę i mnóstwo możliwości uprawiania sportów wodnych. Ten austriacki region oferuje tak wiele atrakcji, że jeśli będziecie chcieli skorzystać z ich wszystkich, z pewnością będziecie musieli zostać na kempingu w Karyntii dłużej.

czytaj więcej
Wybierz z 6 kempingi Karyntia z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Terrassencamping Ossiacher See

Ossiach - Karyntia - Austria

Położony nad jednym z najcieplejszych jezior w Karyntii. Urocza okolica z naturalną roślinnością i ładną prywatną plażą. Wiele możliwości aktywnego wypoczynku.

Camping Am Waldbad

Dellach im Drautal - Karyntia - Austria

Wspaniały kemping w poludniowych Alpach m.in. z przyjemnym kompleksem basenów ze zjeżdżalnią i wirem wodnym.

Camping Ideal Camping Lampele

Ossiach - Karyntia - Austria

Ossiacher See to przyjemne austriackie jezioro przez lata poddawane wielu wpływom. W pobliżu znajduje się historyczne miasto Villach, dzieci zaś pokochają Dziecięcy Klub Lampele.

Camping Maltschacher See

Feldkirchen - Karyntia - Austria

Przyjemny kemping położony nad jeziorem Maltschacher See. Idealne miejsce dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas.

Z kempingu w Karyntii bez problem dotrzecie do Villach i Klagenfurtu. Są to idealne miejsca na zakupy, wypoczynek czy relaks na jednym z licznych tarasów restauracyjnych. Okolice kempingu także mają wiele do zaoferowania. Wspaniałe trasy spacerowe, zamek Hochosterwitz oraz cisza i spokój. Czy wiedzieliście, że zamek Hochosterwitz stanowił inspirację dla bajki „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”? To wycieczka, której nie możecie sobie pominąć podczas pobytu na kempingu w Karyntii.